İZMİRMC » SurvivaL <|> play.izmirmc.com <|> VERSİON ..:::( 1.15.2 - Daima Son Versiyon! ):::..

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
21 Temmuz 2014
157
0
4.140
28
Gerçekten güzel bir Survival sunucusu gerek son sürüme uyumlu olması gerek ise sistemleriyle farkını ortaya koyuyor. Başarılar dilerim...
Teşekkür ederim, yorumlarımız karşılıklı :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Sunucuya girdim ve hayatımda gördüğüm en iyi survival sunucusu son oyuncudan craft rise ve daha bir çok sunucudan daha kaliteli bir survival yapmışlar ama konu tasarımını değiştirseniz güzel olur başarılar :))
Biraz abarrtınız sanki ama olsun genede teşekkür ederim.

Server sürümümüz 1.15.2'ye yükseltidi. Daima SON versiyon sözümüzün arkasında olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış bulunuyoruz.

Son düzenleme:

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Yazar Şefi
Premium
17 Haziran 2014
8.776
82
10.040
19
İstanbul - Beylikdüzü
www.mc-tr.com
Ruh Hali

Merhaba, acaba halen sunucuya girişler açık mı? Çünkü konu açılalı 2 yıl kadar süre olmuş da ona göre geleceğim.

JESUS🌙

Demir Cevheri Gibiyim
29 Ekim 2019
193
9
540
20
Ruh Hali
İzmir'in dağlarında çiçekler açar İzmir'in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Yaşa Mustafa Kemal Paşa! Yaşa! Adın yazılacak mücevher taşa.

Konu tasarım geliştirebilir,

ahmet burak

21 Temmuz 2014
157
0
4.140
28

Merhaba, acaba halen sunucuya girişler açık mı? Çünkü konu açılalı 2 yıl kadar süre olmuş da ona göre geleceğim.
Tabiki buyrun bekleriz.

Gayet iyi bir sunucu, eğer hala açıksa uğramak isterim 🙏
Uğramanızı bekleriz, iyi sunucu olmaya çalışıyoruz diyelim taktir sizin.

İzmir'in dağlarında çiçekler açar İzmir'in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Yaşa Mustafa Kemal Paşa! Yaşa! Adın yazılacak mücevher taşa.

Konu tasarım geliştirebilir,
Valla açıkçası yeni model konu tasarımlarına benim kafam basmıyor, okuyan insanların bazılarına güzel görünse'de, benim gibi işin sonucuna ulaşmak isteyenlerin birşey anladığını pek zannetmiyorum.

• Elmas
Tepkiler: YigitReisOfficial

Lilith Magnolia

Minecraft Developer & Pluginer
22 Temmuz 2017
193
3
2.040
2 Sene önceden gelmiştim sistemler harikaydı, haritalar klasikti ve sürekli bakım oluyordu tekrar açılmasına sevindim :)

ahmet burak

21 Temmuz 2014
157
0
4.140
28
2 Sene önceden gelmiştim sistemler harikaydı, haritalar klasikti ve sürekli bakım oluyordu tekrar açılmasına sevindim :)
Sürekli güncel kalmak için, malesef sürekli güncellemek gerekiyor. Yorumunuz için teşekkür eder tekrar sunucumuza beklerim.

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Emekli
Rivel Project
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
24 Ağustos 2019
1.328
24
2.840
Merhaba, konu tasarımınız ,sistemlerinizi oldukça beğendim.

ahmet burak

21 Temmuz 2014
157
0
4.140
28
Merhaba, konu tasarımınız ,sistemlerinizi oldukça beğendim.
Sizin kadar olmasamda bende elimden geldiğince birşeyler ortaya koymaya çalıştım, yorumunuz için teşekkür ederim.

Güzel sunucu, başarılar!
Saol teşekkür ederim, sizede başarılar efenim..

Otomatik Balık farmı engelliydi, düzenleme ile tekrar aktif edildi. Artık tuttuğunuz her balığı sunucuya satıp para kazanabilirsiniz.

Son düzenleme:

ahmet burak

21 Temmuz 2014
157
0
4.140
28
Güncel

Wausy

☪ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! ☪
Premium
21 Aralık 2019
355
28
490
Ruh Hali
Sunucu her yandan gelişime açık beğenmedim.