Sol Reklam

İZMİRMC » SurvivaL <|> play.izmirmc.com <|> VERSİON ..:::( 1.15.2 - Daima Son Versiyon! ):::..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Güzel ve başarılı bir sunucu zaten bu kadar zaman açık durması bile kalitesini gösterir...

ahmet burak

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
54
Puanlar
8.935

Sheqil10

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Sheqil10

Elmaslar
1
Puanlar
3.735
Minecraft
Sheqil10

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Ferdikycx
beğendim ciddiyim şu var piyasa hep sabit düşünceli kişiler tarafından bakılıyor ve onlar cürümeye mahkum yaptığınız yenilikler çok hoşuma gitti başarılarınızı dilerim.

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935

ElysaNW

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
ElysaNW

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935
En azından sadece motd kullanıyoruz ? sunucunuzda tab çalışmıyor rekabete girdinizde altta kaldınız bu aralar ?
Peki, Başarılar :)

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sürüm 1.14.1 e geçilmiştir.

Son düzenleme:

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Sunucu 1.14'mü diye öğrenmek için /bukkit:ver yazdım komut engelli dedi birkaç dakika sonra sunucudan kalıcı olarak yasaklandım

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935
Sunucu 1.14'mü diye öğrenmek için /bukkit:ver yazdım komut engelli dedi birkaç dakika sonra sunucudan kalıcı olarak yasaklandım
Evet bana sormak yerine birisinin bu şekilde davranmasını hiç tasvip etmediğimden dolayı ben direkt banladım. Sunucu sürümü 1.14 değil, 1.14.1, Yalan dolan iş yapacak değiliz. Bende sizin serverinize girdim baktım ve iyi olduğunu başarılı olduğunu zaten söyledim bu şekilde davranmanız gerçekten beni üzdü.

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Evet bana sormak yerine birisinin bu şekilde davranmasını hiç tasvip etmediğimden dolayı ben direkt banladım. Sunucu sürümü 1.14 değil, 1.14.1, Yalan dolan iş yapacak değiliz. Bende sizin serverinize girdim baktım ve iyi olduğunu başarılı olduğunu zaten söyledim bu şekilde davranmanız gerçekten beni üzdü.
Üzülecek ne var ki, sunucuyu arkadaşlarımın Discord sunucusunda buldum 1.14'müş dediler bağlandım ilk versiyona bakayım dedim bence komut engellenecek bir durum yok.

Bilgisayarda geçirdiğim vaktimin yarısı hayatta kalma oyunları oynamakla geçmiştir, ben de oynamayı severim ki sevmeyen birisi zaten bu işi yapmaz. Arkadaşlarla belki oynarız diye bağlandım. Eklenti listenizle ya da sunucu sürümünüzle benim neden işim olsun ki zaten neyin ne olduğunu bildiğimi düşünüyorum. Merak edip baktım sadece.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Yabancı minecraft sunusu gibi geldi 1.14.1 çok ayrı bir evren eger bunu kurabıldıysenız cok iyibir ekip ve makineye sahip olmalısınız

ahmet burak

Elmaslar
54
Puanlar
8.935
Üzülecek ne var ki, sunucuyu arkadaşlarımın Discord sunucusunda buldum 1.14'müş dediler bağlandım ilk versiyona bakayım dedim bence komut engellenecek bir durum yok.

Bilgisayarda geçirdiğim vaktimin yarısı hayatta kalma oyunları oynamakla geçmiştir, ben de oynamayı severim ki sevmeyen birisi zaten bu işi yapmaz. Arkadaşlarla belki oynarız diye bağlandım. Eklenti listenizle ya da sunucu sürümünüzle benim neden işim olsun ki zaten neyin ne olduğunu bildiğimi düşünüyorum. Merak edip baktım sadece.
Ben bu tür komut kullananları hoş karşılamıyorum, iyi niyetli biri hali hazırda 1.14 ile yada 1.13.2 ile girmeye çalıştığında hata verdiğini görür veyahut direkt oyunculara oda olmazsa bana sorabilir. Hali hazırda şuanda reklam konumuzda 1.14.1 yazdığını görüyorsunuz ve gelip buraya bunu yazmayı akıl edebilecek kabiliyettesiniz. Ben bu şekilde düşünüyorum sizinle aynı düşüncede değilim.
[21:09:15] : UnknownDev registered
[21:09:16] : UnknownDev logged in!
[21:09:16] : UnknownDev issued server command: /ver
[21:09:20] : UnknownDev issued server command: /bukkit:ver
[21:09:22] : UnknownDev issued server command: /spigot:ver
[21:09:26] : izmirmc issued server command: /ban UnknownDev
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yabancı minecraft sunusu gibi geldi 1.14.1 çok ayrı bir evren eger bunu kurabıldıysenız cok iyibir ekip ve makineye sahip olmalısınız
Yani bu sürümü türkiye şartlarında yapmak malesef mümkün değil, Mecburen yurt dışı son model donanıma sahip sunucularla çalışmak zorundayız. Bunu yapmasak zaten böyle birşeyin altına hiç girmeyiz.

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Ben bu tür komut kullananları hoş karşılamıyorum, iyi niyetli biri hali hazırda 1.14 ile yada 1.13.2 ile girmeye çalıştığında hata verdiğini görür veyahut direkt oyunculara oda olmazsa bana sorabilir. Hali hazırda şuanda reklam konumuzda 1.14.1 yazdığını görüyorsunuz ve gelip buraya bunu yazmayı akıl edebilecek kabiliyettesiniz. Ben bu şekilde düşünüyorum sizinle aynı düşüncede değilim.
Kötü niyetli bir insan olarak görüyorsanız pekala.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı