Sol Reklam
Sağ Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Item Spawnerler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArdaOrhun

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
ArdaOrhun

Discord:

Arda Orhun#5716

Skyblock sunucumda denediğim hiçbir item spawner skripti çalışmıyor . Item Spawner plugini çalışıyor ancak tüm spawnerlere ayrı ayrı kaç saniyede bir doğacağı ayarlanamıyor . Item Spawner eklemek için ne yapabilirim çözüm önerilerinizi bekliyorum .

Dagon

Here we go again..
Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

Discord:

dagon#7828

Tıkla! Bunu kullanabilirsin. Hem çok kullanışlı hem de istediğin özellik var.

ArdaOrhun

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
ArdaOrhun

Discord:

Arda Orhun#5716

Çalışmıyor hocam :D

C

CAN147

Ziyaretçi
Pluginini yaptim bi ara paylaşirim eğer uygun birşey ariyorsan.
@FuryRS arkadaşin yaptığını kullanman uygun olur.

ArdaOrhun

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
ArdaOrhun

Discord:

Arda Orhun#5716

Atabilirmisin o arkadaşın yaptığını

ArdaOrhun

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
ArdaOrhun

Discord:

Arda Orhun#5716

Bu plugini denemiştim , tam istediğim şekilde çalışmıyor ve spawnerler yükseltilmiyor .

C

CAN147

Ziyaretçi
Bu plugini denemiştim , tam istediğim şekilde çalışmıyor ve spawnerler yükseltilmiyor .
Ozaman Yapicak Birşey Yok ki Dostum bende skript var kaliteli bir skript leveli spawner yükseltebiliyorsun hologram destekli item spawner da mevcut her itemi yapabiliyorsun parayla level atlatiyor ve çalinma önlemi var arkadaştan satin almiştim skripti eğer istiyorsan ücretini ödiyerek teslim alabilirsin görmek istersende gösteririm bir sunucuda - Skype: CAN1479

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı