Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

ISTEK SKRİPT - Admin Paneli Lütfen Yapın :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orco

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
62
Puanlar
4.170

Discord:

orcununal#5644

Arkadaşlar oyuncuları kıckleyecegım banlayacagım serverın ayarlarıyla vb şyler yapablecegım bir panel istiyorum Lütfen :(

Şu plugini kullanbilirsin, az bir İngilizce seviyesi ile kullanabilirsin:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Forumda bir suru var gezerden bulabilirsin

Ama ben rehberler için istiyorum orda ip gozukuyo O pl de ip gozkmesı engelleyeblrmym ?[DOUBLEPOST=1512394135,1512388759][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Ben Admin Lere verecegm paneli ip görüyolar nasıl kaldırırım ip görmelerini bu pl de ?=[DOUBLEPOST=1513515474][/DOUBLEPOST]Sorun çözüldü kendim yaptım :) Konu kilit. @smt287 IYI FORUMLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı