Sol Reklam
Sağ Reklam

İstek&Önerilerinizi bekliyorum..| Fulled Packet Series

Avelis Fulled Packet Survival'dan sonra hangi Fulled Packet çıkarayım?

• Faction

• MiniGame

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhabalar, ben Avelis eklenti paketi yapımcısıyım. Nights Team'da eklenti paketi bölümünde görev alıyorum. MC-TR platformunda isede Usta Destek görevini yapmatkayım. Bilmem biliyormusunuz ancak bundan 1.30 ay önce Avelis Fulled Packet adlı bir emek skyblock çıkaracagımı duyurmuşdum, ve bir çok ilgi istek geldi bunların çoğunu pakete ekledim ve paketi 1 hafta önce piyasaya sürdüm toplam 2 ay yapım süresi olmuştu. Müşterilere yanında özel yaptırdıgım spawn mapınıda verdim. Paket oldukça ilgi gördü ve bir çok kişi satın aldı. Bende karar verdim düzenli olarak piyasaya Fulled Packet adlı seriden türler çıkaracagım şimdiki hedefim Fulled Packet Survival. Tabi bu paketi yaparken yine sizin istek&öneri bekliyorum 1.12.2 taban sürümlü bir paket olacak ona göre isteklerinizi belirtirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın görüşmek üzere isteklerinizi beklemekteyim. Ayrıca ek not olarak emek skyblock satışdan çekildi.​

Son düzenleme:

Fenix Network

FenixNW.Keyubu.Com
Elmaslar
586
Puanlar
6.020
İstek söylemicemde emekskyblock paketinizi almıştım baya begendim bununda başarılı olacağını düşünüyorum :<3: :evet:

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875

Medusa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

♆ Enes

Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
Nemesis
Ben Survival sunucularında pek vakit geçirmem oyüzden faction paketini bekliorum... :alkis:

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Kararım Survival olarak yapdım. Kısa zamanda fulled survival piyasada...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı