Sol Reklam
Sağ Reklam

Istediyiniz Skripti Soleyin Yazalim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

isgender442

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Herhaba mc-tr Ailesi Sizden Istediyim Sey
SkyBlock - Faction icin istediyiniz bi skript varsa Biz Guzel Bulursak Yapar Size
Veririz Hem Bize Fikir Olur Hemde Size Skript

Bu Konuyu Nereye Acilcagini Bilmiodum O yuzden Buraya Actim Yanlis Yerdeyse @IrfanDmn @IYusuf_DemirI @ardaKol984
Konuyu Tasiyiniz Size Zahmet

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
İstek te ben bulunayım

/halı diyince
adamın altına cam block koyacak adam yürüdüke blocklarda adamın altında olacak
3x3 bir yer yapsın adam /halı diyince 3x3 cam block koyacak yürünce adamın altından gitcek
/halıekle nick diyince o cam blocga o kişi binsin beraber

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
İlk olarak her zaman istediğim dombra şarkısı arkada çalacak.
Sonra /uc yazınca golem bizi uçuracak

SorumsuzAdam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
6.210
Yer
Denizli
Mesela Demir Farm Yapıyorlar ve Farmlara da chest koyuyorlar.. Benim İsteğim "/chestdonustur ac" deyince chestteki demirler demir block olacak ben uğraştım ama yapamadım inşallah yaparsınız! Kolay Gelsin
ZO2obz.png

isgender442

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
İstek te ben bulunayım

/halı diyince
adamın altına cam block koyacak adam yürüdüke blocklarda adamın altında olacak
3x3 bir yer yapsın adam /halı diyince 3x3 cam block koyacak yürünce adamın altından gitcek
/halıekle nick diyince o cam blocga o kişi binsin beraber
lutfen daha aydin bi sekilde anlat bisey anlamadim :D[DOUBLEPOST=1506434337,1506434281][/DOUBLEPOST]
Mesela Demir Farm Yapıyorlar ve Farmlara da chest koyuyorlar.. Benim İsteğim "/chestdonustur ac" deyince chestteki demirler demir block olacak ben uğraştım ama yapamadım inşallah yaparsınız! Kolay Gelsin
Denicem Yapmayi :D

Iyi Forumlar
[DOUBLEPOST=1506434400][/DOUBLEPOST]
İlk olarak her zaman istediğim dombra şarkısı arkada çalacak.
Sonra /uc yazınca golem bizi uçuracak
Guzel Fikirmis ama bunu bana dil @FuryRS sole skriptle bunu yapa bilicek bi kapasitem yok

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
şimdik viplere ben bunu vercem
/halı diyince adamın altına cam block yerleştirecek yürüyecek cam block onu takip edecek yani 2 ilerlediyse geride cam block kalmasın
/halıekle isim diyince de o camblocga 1 kişi bine bilsin

SorumsuzAdam

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
6.210
Yer
Denizli
lutfen daha aydin bi sekilde anlat bisey anlamadim :D[DOUBLEPOST=1506434337,1506434281][/DOUBLEPOST]
Denicem Yapmayi :D

Iyi Forumlar
[DOUBLEPOST=1506434400][/DOUBLEPOST]
Guzel Fikirmis ama bunu bana dil @FuryRS sole skriptle bunu yapa bilicek bi kapasitem yok
Sizden Cevap Bekliyorum En Kısa Zamanda...İyi Forumlar...
ZODBpz.png

HayatiPRO

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
MERHABALAR BEN SİZDEN ŞÖYLE BİR SKRİPT İSTİYORUM ŞİMDİ ADAM BİR KOMUT YAZDIĞINDA ENVANTERİNDE OLAN 9 GOLEMSP SİLİNİP YERİNE 1 DEMİRBLOCK SP GELİCEK DEMİR BLOCK SP KOMUTU İSE SUNUCUMDAKİ -/dspver nick miktar

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
Herhaba mc-tr Ailesi Sizden Istediyim Sey
SkyBlock - Faction icin istediyiniz bi skript varsa Biz Guzel Bulursak Yapar Size
Veririz Hem Bize Fikir Olur Hemde Size Skript

Bu Konuyu Nereye Acilcagini Bilmiodum O yuzden Buraya Actim Yanlis Yerdeyse @IrfanDmn @IYusuf_DemirI @ardaKol984
Konuyu Tasiyiniz Size Zahmet
Süreli vip satışı bnde site için kodlu olan var ama direk oyun içi elden odeme oldu diyelim hocam o zaman oyun ıcı yazmam lazım surelı vipi waitli yapılan buldum ama sw bakıma vb alınınca süre yenıden başlıyor süreli vip skripti lazım oyun ıcı yazımda özel olarak yanı /surelıvıp nick vip gün yada /surelivip nick vip 30gun sabıt

TahsinLG

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
-/market yazınca Esya Alma + İtemSpawner

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
şimdik viplere ben bunu vercem
/halı diyince adamın altına cam block yerleştirecek yürüyecek cam block onu takip edecek yani 2 ilerlediyse geride cam block kalmasın
/halıekle isim diyince de o camblocga 1 kişi bine bilsin
Bunun plugin versiyonunu 30tl ye kodlatmıştım ucanhalı yazınca halı açılıyordu ve istekat diyince menu açılıyor kabul et veya reddet kabul ederse halıma biniyor ve player kişi si oturuyor ve bizde halıyı kullanabiliyoruz sonrasında daha çok özelliği vardı tabi 15 karne tatilde pc yi yaptırırsam sanada veririm belki dostum.

SonCesurlar

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
30
Puanlar
9.170
Hocam cactus veya sugarcane kaç block buyucegini ayarliya bilme skripti yaparsan sevinirim örnek cactus 3 blok büyürken 4 blok buyucek

W

Wizzy1301MC

Ziyaretçi
İnek skripti istiyorum aradım bulamadım Örn: sutinegi 5x 3 dk 10 kova süt sut inegi 10x 6 dk da 25 kova süt sut inegi 20 x 8 dk da 35 kova süt
sut inegi 30 x 12 dk da 50 süt kovası vercek sonra degişerek

Besili dana 5x 3 dk 20 kova süt Besili Dana 10x 6 dk da 35 kova süt Besili Dana 20 x 8 dk da 50 kova süt
Besili Dana 30 x 12 dk da 70 süt kovası gibi böle böle degişcek bir skript yapabilirmisin Yaparsan çok tutar haberin olsun

inekleri almada -/sutinegi5x yazınca 1 tane yumurta vercek onu koyunca o inek cıkcak ve ( öldürünce Yumurta geri gelmesi gerek )
-/sutinegi10x yazınca 1 tane yumurta vercek onu koyunca o inek cıkcak ve ( öldürünce Yumurta geri gelmesi gerek )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı