Sol Reklam
Sağ Reklam

İstediğim scripti tasarlayacak birisi.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Merhaba değerli MC-TR üyeleri.

Yakın zamanda açmak istediğim sunucu için web sitesi kodlatmak istiyorum ücretli bir şekilde.

Yapabilecek kişi veya kişiler bana ulaşırsa sevinirim.

İyi forumlar.​

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho

TEmreAta

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Emre Ata Türk#2807

Elmaslar
31
Puanlar
3.880
Yer
Ankara
Minecraft
TEmreAta
Merhaba değerli MC-TR üyeleri.

Yakın zamanda açmak istediğim sunucu için web sitesi kodlatmak istiyorum ücretli bir şekilde.

Yapabilecek kişi veya kişiler bana ulaşırsa sevinirim.

İyi forumlar.​
Discord üzerinden iletişim kurarsan yardımcı olabilirim. Emre Ata Türk#2807

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
illaki bir kişi istediğini yapacaktır fakat kimse sana craftweb veya leaderos konforunu sunmayacak. bu yapımlar ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yapımlardır. ama yinede sen bilirsin, @TEmreAta yardımcı olacaktır. iyi günler :)

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhaba, istediğiniz hizmeti ve kaliteyi vermek için hazırır! Avelis#1668 discord eklerseniz sizlere referans verebilirim.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
@Avelis -
Basit scriptler ile bana haha ifadesi bırakma lütfen. 2,3 youtubera, yayıncıya satış yaptın diye çok ünlü oldun herhalde. Ekibinde ki arkadaşlar bana geliyordu web script için.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
@Avelis -
Basit scriptler ile bana haha ifadesi bırakma lütfen. 2,3 youtubera, yayıncıya satış yaptın diye çok ünlü oldun herhalde. Ekibinde ki arkadaşlar bana geliyordu web script için.
Merhaba, ekibimden kimler sana web script için geldi? Öncelikle basit script diyip geçmeyelim crenw.net tamamen kendi eserimiz. 2-3 yotuber oldukça büyük referans :) Adrez web adlı serimizi çıkarınca bence fikrini değiştireceksin.

Ekibinizdeki web scriptci var madem niye bize shopier api entegre siparişi verdiniz?
Ekibinizde tasarımcı var madem niye bizden logo,konu tasarımı alan ekip üyelerin var?

Düzgünce yanıtladım sendende düzgün yanıt bekliyorum, kavgaya çevirmeyelim ortam değişmesin 2 satıcı gibi konuşalım.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Merhaba, ekibimden kimler sana web script için geldi? Öncelikle basit script diyip geçmeyelim crenw.net tamamen kendi eserimiz. 2-3 yotuber oldukça büyük referans :) Adrez web adlı serimizi çıkarınca bence fikrini değiştireceksin.

Ekibinizdeki web scriptci var madem niye bize shopier api entegre siparişi verdiniz?
Ekibinizde tasarımcı var madem niye bizden logo,konu tasarımı alan ekip üyelerin var?

Düzgünce yanıtladım sendende düzgün yanıt bekliyorum, kavgaya çevirmeyelim ortam değişmesin 2 satıcı gibi konuşalım.
Site çok güzelmiş helal et

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv

İlk önce Reha adlı ekip üyem bize katılmadan önce almış sizden ekibe katılalı 2 3 gün oluyor. Mehmet adlı üyeniz geldi bize shopier api entegre için kim yazdı bilmiyorum Hamza (Mirhan) her türlü script çeşitliğini yapabilmekte o zaman, biz kolları sıvıyalım. :) Bence çok uzatmayalım arkadaşın konusu kirlenmesin.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
İlk önce Reha adlı ekip üyem bize katılmadan önce almış sizden ekibe katılalı 2 3 gün oluyor. Mehmet adlı üyeniz geldi bize shopier api entegre için kim yazdı bilmiyorum Hamza (Mirhan) her türlü script çeşitliğini yapabilmekte o zaman, biz kolları sıvıyalım. :) Bence çok uzatmayalım arkadaşın konusu kirlenmesin.
Aynen uzatmaya gerek yok böyle takım wslerinede gerek yok emoji yüzünden çıkan olaya bak :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı