Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DwordGG

Apim Benim
Moderatör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
696
Puanlar
3.245
Steam
DwordGG
Discord
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
Merhaba arkadaşlar,

Benim anakart bu
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
, işlemci de bu AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.10 GHz .
Bundan iyi veya daha iyi ve anakartıma uyumlu işlemci öneririmisiniz?

Bide
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
bu işlemciyi almayı düşünüyorumda, sizce uyumlu mu? Mağaza sahibi uyumlu dedide.

Cremranyec78

Burak AYDIN
Yönetici
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.774
Puanlar
5.690
Steam
aydinbrk05
Discord
Cremranyec78#5276
Minecraft
Cremranyec78
AMD Sokete, Intel işlemci öneren, uyumlu diyen bilgisayarcının kafasına balta fırlatayım.

O Anakarta takabileceğin maksimum uyumlu işlemci
bu.
Genel listeyi de aşağıdaki linkte bırakıyorum..

DwordGG

Apim Benim
Moderatör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
696
Puanlar
3.245
Steam
DwordGG
Discord
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
AMD Sokete, Intel işlemci öneren, uyumlu diyen bilgisayarcının kafasına balta fırlatayım.

O Anakarta takabileceğin maksimum uyumlu işlemci
bu.
Genel listeyi de aşağıdaki linkte bırakıyorum..

:D

Peki bu uyumlu mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı