Sol Reklam

Çözüldü İridium Skyblock

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

cash#8950

Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
CashCilion
Merhaba dostlar bu plugini kullanan varmı bilmiyorum fakat biraz dert olmaya başladı bana direk konuya giriyorum 9 aydır yapımında uğraşıp kuruculuğunu yaptığım sunucuda ASkyBlock eklentisinden bıktım ve bu pluginle karşılaştım kusursurz mükkemmel eklentilere sahip fakat şöyle bir sıkıntım var ki plugin sebebini bile bilmediğim şeylerde çöküyor ve kullanılmaz hale geliyor konsolda bi tane bile uyarı vermiyor bununla uğraşmak çok dert oldu ama plugindende vazgeçmek istemiyorum bir çözümünü bilen veya ne yapmam gerektiğini söyleyebilcek biri varsa lütfen yardımcı olsun.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Merhaba dostlar bu plugini kullanan varmı bilmiyorum fakat biraz dert olmaya başladı bana direk konuya giriyorum 9 aydır yapımında uğraşıp kuruculuğunu yaptığım sunucuda ASkyBlock eklentisinden bıktım ve bu pluginle karşılaştım kusursurz mükkemmel eklentilere sahip fakat şöyle bir sıkıntım var ki plugin sebebini bile bilmediğim şeylerde çöküyor ve kullanılmaz hale geliyor konsolda bi tane bile uyarı vermiyor bununla uğraşmak çok dert oldu ama plugindende vazgeçmek istemiyorum bir çözümünü bilen veya ne yapmam gerektiğini söyleyebilcek biri varsa lütfen yardımcı olsun.
En son sürüm değilde bir alt sürümünü kullanmayı deneyin bende kullanıyorum ama suan hiç bir sorun bulunmuyor ?.

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

cash#8950

Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
CashCilion
BloodyX dostum oyuncu nether a gidiyo ama izleyici moduna geçmiş gibi hiç bir işlem uygulayamıyor bu yüzden borderları kapattık fakat bu seferde adalar 51x51 olmasına rağmen adam farklı farklı noktalarda 52. blok u koyabiliyor genişletebiliyor ama işlem uygulayamıyor çözümünü biliyormusun ?

Ek olarak skylord nasıl ayarlicaz bu plug üzerinden biliyormusun

Son düzenleme:

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Anladığım kadarıyla iridiumdan vazgeçmek istemiyorsunuz ancak o plugin baya sıkıntılı bir plugin onun yerine fabledskyblock tercih edebilirsiniz.

holger73

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
88
Puanlar
4.030
İridium SkyBlock kullananlar baya çoğaldı ama nedenini anlamıyorum. Eklentinin yapımcısı bile hiçbir hatayı kabul etmiyor o bölümü kullanmayın diyip geçiştiriyor. Hatalarla dolu yönetilmesi zor bir eklenti acilen kullanmaktan vazgeçin.

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
İridium SkyBlock kullananlar baya çoğaldı ama nedenini anlamıyorum. Eklentinin yapımcısı bile hiçbir hatayı kabul etmiyor o bölümü kullanmayın diyip geçiştiriyor. Hatalarla dolu yönetilmesi zor bir eklenti acilen kullanmaktan vazgeçin.
Bir türk dolandırıcı youtuber tanıttığı için bu kadar kullanımı arttı

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

cash#8950

Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
CashCilion

Butt0n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Button#8963

Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Froxia Studios

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

cash#8950

Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
CashCilion

Butt0n

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Button#8963

Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Froxia Studios

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

cash#8950

Elmaslar
9
Puanlar
0
Minecraft
CashCilion
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı