Tanıtım Iridium Skyblock | Eklenti tanıtımı | 1.8 / 1.16

YasinDLG

Gülü seviyorsan,dikenine katlanıcaksın.
Altın Üye
Deneme Yazar
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
153
eklenti100.jpg

Merhaba mc-tr.com sakinleri,

Genellikle SkyBlock tarzını beğenen kişilerin ASkyBlock eklentisiniden daha epik olarak iddaa edilen bir eklentidir.
Bu eklentiye kendi yorumlarımıda katarak bir tanıtımda bulunacağım. Sizlerde yorumlarınızı lütfen eksik etmeyiniz.

İlk önce bu eklentinin ASkyBlock'dan farkı nedir ona bakalım.

İridium'da ada güçlendirme veya ada yükseltme gibi bir farklılıklar mevcut. Bunların dışında ada seviyesiyle ilgili ufak çaplı farklılıklar mevcut fakat ben bu özelliği de epik olarak göremedim. Bu pluginin kötü olan tarafı ise api ve kullanışlılık açısından bakarsak ASkyBlock'dan birazdaha geride olduğunu söylenebilir. Bu eklentinin yorumlarına ufak bir göz gezdirirseniz eğer, genellikle sıkıntı çekilen bir eklenti olduğunu anlarsınız. Şahsen SkyBlock sunucu sahibi olsaydım bu eklentiyi kullanmazdım.

Şimdide eklentinin istatistiklerine bakalım.

Yaklaşık olarak 3 Yıl 4 Ay sonra piyasaya çıkmış bir eklentidir. (çıkış tarihi = Kasım 2017) 68.261 kişi tarafından indirilmiş, 5 yıldız üzerinden 326 kişi tarafından oylanarak 4 yıldız almıştır.

Şimdide eklentinin özelliklerine geçelim.

- Ada Görevleri
- Ada Yükseltmeleri
- Ada Güçlendirmeleri
- Ada Sıralaması
- Ada Haritası

eklenti1.gif
eklenti2.gif

eklenti3.gif
eklenti4.gif

eklenti5.gif
eklenti6.gif

Eklenti içerikleri vs. detaylıca incelenen kısa bir video:

Eklenti indirme linki için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Artgum

❤️
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.153
Eklenti çok güzel duruyor fakat çokta hata olduğunu duymuştum eklentiyi güzel tanıtmışsın bu arada eline sağlık <3

benibilenbilir

Hayat Fani Ölüm Ani Bir Kere Elmas Versen Ne olur
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
265
Eki Görüntüle 133247

Merhaba mc-tr.com sakinleri,

Genellikle SkyBlock tarzını beğenen kişilerin ASkyBlock eklentisiniden daha epik olarak iddaa edilen bir eklentidir.
Bu eklentiye kendi yorumlarımıda katarak bir tanıtımda bulunacağım. Sizlerde yorumlarınızı lütfen eksik etmeyiniz.

İlk önce bu eklentinin ASkyBlock'dan farkı nedir ona bakalım.

İridium'da ada güçlendirme veya ada yükseltme gibi bir farklılıklar mevcut. Bunların dışında ada seviyesiyle ilgili ufak çaplı farklılıklar mevcut fakat ben bu özelliği de epik olarak göremedim. Bu pluginin kötü olan tarafı ise api ve kullanışlılık açısından bakarsak ASkyBlock'dan birazdaha geride olduğunu söylenebilir. Bu eklentinin yorumlarına ufak bir göz gezdirirseniz eğer, genellikle sıkıntı çekilen bir eklenti olduğunu anlarsınız. Şahsen SkyBlock sunucu sahibi olsaydım bu eklentiyi kullanmazdım.

Şimdide eklentinin istatistiklerine bakalım.

Yaklaşık olarak 3 Yıl 4 Ay sonra piyasaya çıkmış bir eklentidir. (çıkış tarihi = Kasım 2017) 68.261 kişi tarafından indirilmiş, 5 yıldız üzerinden 326 kişi tarafından oylanarak 4 yıldız almıştır.

Şimdide eklentinin özelliklerine geçelim.

- Ada Görevleri
- Ada Yükseltmeleri
- Ada Güçlendirmeleri
- Ada Sıralaması
- Ada Haritası

Eki Görüntüle 133248Eki Görüntüle 133249
Eki Görüntüle 133250Eki Görüntüle 133251
Eki Görüntüle 133252Eki Görüntüle 133253

Eklenti içerikleri vs. detaylıca incelenen kısa bir video:

Eklenti indirme linki için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Kalemine sağlık :d bunu en kısa sürede kendi sunucumda deniceğim (: başarıllar

DonsuzTurk

Alafrangalaştıramayacaklardansalar
Moderatör
INCEPTION TEAM
Onaylı Satıcı
Premium
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
916
Eklentiyi daha önce kullandım. Gerçekten çok çok iyi bir eklenti. Eline sağlık.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.195

ASkyblock eklentisinin yanı sıra çok güzel bir alternatif eklenti ki ben şahsen bu eklentiyi daha çok beğeniyorum. Bu arada kaleminize sağlık ;)

Muya

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Askyblock kadar etkili değil fazla hata vardı ben denediğimde

YasinDLG

Gülü seviyorsan,dikenine katlanıcaksın.
Altın Üye
Deneme Yazar
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
153
Askyblock kadar etkili değil fazla hata vardı ben denediğimde
Pluginin linkine baktığınızda, eklentiye verilen yorumlardan bunu görebilirsiniz. Keza bu yorumu ben konuda bahsettim.
" Şahsen SkyBlock sunucu sahibi olsaydım bu eklentiyi kullanmazdım. "

Yukarı Alt