Sol Reklam
Sağ Reklam

iPhone Special Edition 2 Nasıl Olacak - Telefonun Parçaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
A84F4701-8FC2-4786-A1F2-CC0BF17D71BF.jpeg

iPhone SE2 Nasıl Olacak
Piyasaya Yeni Soluk mu Geliyor?

Merhaba değerli Minecraft Türkiye okurları, bugün size iPhone markasının çıkartmak için çalışmalara başladığı, iPhone Special Edition 2 adlı telefonu tanıtacağım, bildiğiniz gibi iPhone SE'yi görenler telefonu iPhone 5 zannediyordu, fakat içindeki donanımsal özellikler gerçekten çok iyiydi, örneğin telefonda birçok iPhone 6'da indirilemeyen oyun indiriliyordu, haliyle küçük telefon meraklıları bu telefona çok ilgi gösterdi, şahsen ben telefonun boyutuna önem verenlerdenim çünkü bir ara iPhone 5S kullanıyordum, yazı yazmak bir eziyetti fakat SE kullanmadığım için bilemiyorum, konumuza gelecek olursak bildiğiniz gibi SE çok satınca iPhone firması telefonu seri haline getirmek için paçaları sıvadı desek yeridir, telefonun parçalarını üretmeye başlayan Apple telefonu ne zaman piyasaya süreceği hakkında henüz bir bilgi vermedi, fakat telefonun boyutunun küçük olması bekleniyor, ve telefonun bir kaç donanımsal özelliği hakkında bilgi var, eğer SE serisinin meraklısıysanız gerçekten konumu iyi okumanızı tavsiye ederim, şahsen telefonun gerçekten güzel olacağını düşünüyorum.

60F233EA-E239-4E9E-93F2-E6607F1EA304.jpeg

Sonsuz Ekran Bekleniyor
Telefonun ekranı uçsuz bucaksız!

Değerli Minecraft Türkiye okurları, bildiğiniz gibi iPhone ilk kez sonsuz ekran kullanmaya iPhone X serisinde başladı, ve iPhone SE serisinin küçük oluşuna bir çare olarak, sonsuz ekran kullanacaklarını düşünüyoruz, günümüz telefonları hep büyük ve kimse küçük telefon almayı sevmiyor, fakat telefon toplama gibi olduğu için acaba kasasını farklı bir modelden kullanabilirler mi? Diye düşünmüyor değilim, fakat yeni nesil bir telefon olduğundan ve üreticisi Apple olduğundan telefonun sonsuz ekran olacağını düşünüyorum, telefonun fiyatı hakkında gelen kesin bir bilgi yok fakat uçuk fiyatlarda olmasını bekliyorum, aynı zamanda telefon büyük ihtimalle ilk başta yurt dışında satışa çıkarılacak, sonra Türkiye'ye getirilecek, eskiden telefonu gidip yurt dışından almak gibi bir olay vardı, eğer telefonu gerçekten seviyorsanız gidip alabilirsiniz, Türkiye fiyatından ucuz bir fiyat olacaktır.

DE8A1220-F162-40CF-879C-7346A1B6E1C3.jpeg

Telefonda 5G Kullanılacak
Artık her şey daha hızlı olacak!

Değerli Minecraft Türkiye okurları, konumun bu kısımında iPhone Special Edition 2 telefonunda kullanılacak olan 5G hakkında konuşacağım, bildiğiniz gibi 4G bile çok hızlıyken 5G kullanmak telefonda maliyeti arttırıcak, interneti hızlandırdığı kadar çabuk bitirecek, yabancıların internet sıkıntısı olmadığından bu özelliği çok sevdiler ama Türkiye'de nasıl karşılanır bilemiyorum, fakat telefonu isterseniz 4G isterseniz 5G olarak kullanabilirsiniz, bana göre gayet iyi bir özellik, telefonları yavaşlatan Apple markası bu sefer hızlandırmayı seçmiş diyebiliriz, ürünün tam bir fiyat performans ürünü olmasını bekliyoruz, eğer ucuz fiyata Apple telefon sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle telefonu bir kere incelemelisiniz, telefonun 100 milyondan fazla satılacağı tahmin ediliyor, fiyata bağlı değişebilir fakat şu anda ki tahmin bu yönde.

Telefonun Beklenen Donanımsal Özellikleri
Kesin olmamakla beraber tahminimiz bu yönde.

Değerli Minecraft Türkiye okurları, telefonun şu anda elimize geçen donanımsal özelliklerinden bahsedeceğim, özelliklerden hiçbiri kesin değildir, fakat yüksek bir ihtimal doğru, telefonun donanımsal özelliklerinin yüksek olmasını bekliyorduk tam da tahminimizce oldu. Telefonun işlemcisi olarak A13 Bionic çip kullanılacağı düşünülüyor, bu da Apple'nin en sağlam işlemcilerinden birisi. Telefonun RAM'inin 3GB olması bekleniyor ve depolama kapasitesinin 64/128 GB olması bekleniyor, gayet ideal özelliklerin bulunduğu telefonu yakından takip etmek isterseniz Apple resmi sitesine gidebilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Demek sonunda Apple telefonlara 5G özelliği geliyor. Daha doğrusu neredeyse hiç bir telefonda yok ama Apple'ın öncelikle olması gerekirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı