Sol Reklam

Tanıtım iOS 14 ve iPadOS 14 Beta Olarak Yayımlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
iOS 14 ve iPadOS 14 Beta Olarak Yayımlandı!
Apple yeni işletim sistemi olan iOS 14 ve iPadOS 14'ü beta olarak yayımladı. Bu beta sürümü ile beraber iOS 14 ve iPadOS 14 cihazları için büyük performans güncellemeleri yapılıyor. Ek olarak yazılımsal birçok hata bu beta sürümü ile kapatıldı.

dyad-themis-mc-tr-apple.png

Steve Jobs , Ronald Wayne ve Steve Wozniak adlı 3 kişi tarafından kurulan bu ABD Cupertino, Kaliforniya merkezli teknoloji devi şirket iOS 14 ve iPadOS 14 işletim sistemlerinin beta versiyonunu yayımladı. Henüz yeni yayımlanan bu 2 yeni işletim sistemi iOS 14 ve iPadOS 14 içerisinde kullanıcılara yönelik birçok güncelleme bulunduruyor. Baktığımız zaman en büyük değişiklik App Library özelliğinde bulunuyor. Apple'ın yeni beta işletim sistemleri olan iOS 14 ve iPadOS 14'ü Apple geliştiriciler için indirilebilir hale getirdi. Geliştirici olan kişiler iOS 14 ve iPadOS 14 sürümlerini rahatlıkla indirebilir.

themis-dyad-apple-ios-14.jpg

İşletim sistemi yüklemek için ilk olarak cihazınızın kapanmaması için bir prize takın, daha sora ayarlara girin ve genele gelin daha sonra yazılım güncellemesi sekmesine gelin ve beta sürümler hazır olunca indirebilirsiniz. Kayıtlı geliştirici değilseniz sorun yok yine cihazınıza yeni beta sürümlerini kurabilirsiniz. Önemli bir detayı unutmamak lazım eğer iOS 14 ve iPadOS 14 için cihazınız uyumlu değilse indirseniz bile bir işe yaramaz yani kuramazsınız. Beta olduğu için yüklemenizi tavsiye etmiyoruz cihazınızda beklenmedik sorunlara yol açabilir veya yazılımsal hatalar oluşabilir ancak yine de indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Bayıldım diyebilirim. Konu için teşekkürler, eline sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Beta kullanıcısı olmayı pek sevmiyorum ama bugün iOS 13.6 sürümü yayınlandı ve 1.14 sürümüne biraz daha yaklaştık. Hayırlısı, bakalım ;) :8

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı