Reklam Inferno Network | 1.12.2 | Emek SkyBlock | Oyun içi kredi sistemi | 0 P2W | Kusursuz Evcil Hayvan Sistemi | Kasalar | Ada Kristal Sistemi

Inferno Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Sunucu IP Adresi
Play.InfernoNW.network
Sunucu Sürümü
1.12.2
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Zorluk Seviyesi
Orta
CCXNNH.jpg
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
0001 (1).jpg

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.287

Buram buram her tarafından emek kokan güzel bir Emek Skyblock sunucusu olmuş ki şahsen sunucuyu çok beğendim. Başarılar dilerim 🥰 ☕

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Konu tasarımınız neden
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
( @AksuCraft ) tasarımı ile aynı? Fotoğraflarınız da tam oturmamış, çalmış olabileceğiniz düşüncesi insanın aklına gelmiyor değil.
Sunucu logomu çalmakla kalmadan şu an bu şekilde iğnelemeye gerek yok Keyubu şirket olarak 7 veya 8 farklı konu tasarımına sahip eğer biraz araştırırsanız bulursunuz aynı şekilde denk gelmiş olup hazırlatmış olabiliriz ayrıca bu konuda da üstünüze tanımam :). İyi forumlar....

Ancienty

play.destrada.online
Altın Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
307
Sunucu logomu çalmakla kalmadan şu an bu şekilde iğnelemeye gerek yok Keyubu şirket olarak 7 veya 8 farklı konu tasarımına sahip eğer biraz araştırırsanız bulursunuz aynı şekilde denk gelmiş olup hazırlatmış olabiliriz ayrıca bu konuda da üstünüze tanımam :). İyi forumlar....
"çalmak", Google'da bulunan ve ücretsiz paylaşılmış bir şeyi kullanmak çalmak değildir.
Ki zaten logonun size ait olduğunu dahi kanıtlamadınız bana.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
Premium
En iyi cevaplar
48
Elmaslar
10.287

Bildirimi görünce koşarak geldim, gerçekten dün bu sunucuya uğradım ve güzel bir ortam vardı. Hepinize bu güzel sunucuyu öneririm 🥰 ☕

GlobalMC

play.globalmc.pw
Project Alpha
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
217
Hocam bunun neyini görmedik? İddalı konuşmuşsunuz ama klasiklerden pek farkı yok.

abalkan

oyna.sunolia.network
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
68
11 aylık bir emek göremiyorum, umarım yarın kapanan bir sunucu olmaz başarılar

CashCilion

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Hocam bunun neyini görmedik? İddalı konuşmuşsunuz ama klasiklerden pek farkı yok.
Tam olarak konu tasarımını anlamamışsınız sunucunun is menüsü warpları ve vip portal hakkında bilgi için içeriğine bakmanızı tavsiye ederim 3 kelimeyle basitleştirmiş gibi görünebilirim ama sistemini öğrenip anlayınca bu kadarıyla kalmadığını anlayacaksınız.İyi forumlar... <3
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

11 aylık bir emek göremiyorum, umarım yarın kapanan bir sunucu olmaz başarılar
Sunucumuz 2 aydır aktif Discorddan dönüşünüzü de varsayarak sistem Pluginlerimizin bize ait olduğunu belirttim. 11 aylık emeğimizide bu şekilde tarif edebilirim sanırım değerli yorumunuz için teşekkürler.İyi forumlar.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bildirimi görünce koşarak geldim, gerçekten dün bu sunucuya uğradım ve güzel bir ortam vardı. Hepinize bu güzel sunucuyu öneririm 🥰 ☕
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim iyi forumlar. <3

nommeh

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Konu Tasarımı Güzel Sistemler Klasik Buildler Orta Derecede Başarılar Dilerim.

Artgum

❤️
Premium
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.227
Haritalar ve sistemler geliştirilmeli konu tasarımı gayet iyi ayrıca pet sistemi gayet güzel olmuş başarılar.

Yukarı Alt