Sol Reklam

IN I Inside / Bir Youtube Kanalı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
AyvyY0.png

Son düzenleme:

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Başarılar.

İyi Günler,İyi Forumlar

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Konu güncellenmiştir.​
[DOUBLEPOST=1511389434,1509795738][/DOUBLEPOST]
Konu tamamen güncellenmiştir!​

Prisoners

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
48
Puanlar
0
Yapmış olduğun tasarımda yazım hataları mevcut. Düzeltmen senin yararına. Ayrıca bazı tasarım videoları izleyerek daha profesyonel hala gelebilirsin. Çünkü bilemiyorum benim gözüme baya kötü geldi.

Ayrıca, youtube gibi bir platform baya değişti. Oyunlara önem neredeyse bitti. Bu senin daha zorlu bir yola çıkacağın anlamına geliyo, ve bu yolu tamamlamak için önce profesyonel bir iş çıkarmalısın, sen karşındaki insana profesyonel bir, oyun ve eğlence keyfi sunki, gelecek olan sponsorların ilgisi çekebilirsin. Girişte çok hızlı konuşuyorsun. İlk girişte "Enes Batur" izliyorum sandım. Ve her zamanki gibi hiç bir şey anlamadım. Bu gibi durumlara dikkat etmen senin yararına olacaktır.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Yapmış olduğun tasarımda yazım hataları mevcut. Düzeltmen senin yararına. Ayrıca bazı tasarım videoları izleyerek daha profesyonel hala gelebilirsin. Çünkü bilemiyorum benim gözüme baya kötü geldi.

Ayrıca, youtube gibi bir platform baya değişti. Oyunlara önem neredeyse bitti. Bu senin daha zorlu bir yola çıkacağın anlamına geliyo, ve bu yolu tamamlamak için önce profesyonel bir iş çıkarmalısın, sen karşındaki insana profesyonel bir, oyun ve eğlence keyfi sunki, gelecek olan sponsorların ilgisi çekebilirsin. Girişte çok hızlı konuşuyorsun. İlk girişte "Enes Batur" izliyorum sandım. Ve her zamanki gibi hiç bir şey anlamadım. Bu gibi durumlara dikkat etmen senin yararına olacaktır.

Yazım hataları giderilmiştir. Amacım burada tasarım yeteneğimi ortaya koymak değil, açıkça bir kanalımın olduğunu tebliğ etmek. Nereden ne öğreneceğimi söylemenize gerek yok, bunca yaşıma gelene kadar bir çok şey öğrenebileceğim platformları açıkça öğrenmiş bulunuyorum.

Youtube platformunun değişimi pek umrumda olan bir durum değil. Oyunların izlenmesi halen yükseklerde ve amacım burada bir nevi boş vaktimi Youtube gibi video paylaşım platformunda videolarımı paylaşmak. Herkesin başladığı gibi bir hobi olarak başlıyorum bu işe lakin, kanalın gelişimine bağlı olarak bu platformdan Twitch platformuna transfer olmayı planlıyorum. Hızlı konuşmam bana özgü bir özellik size kötü gelebilir lakin, benim yavaş konuşmam hızlı konuşmamdan daha kötü ve sıkıcı olduğundan bu denli bir ilerleyiş söz konusu, bu sorun ileride çözülebilir mi yoksa kalıcı olarak mı kalır şuan da muallakta. İnsanlar adına konuşabilmek için ilk önce beni izleyecek tüm insanların düşüncesini bilebilmeniz gerekmektedir mantıksal olarak ki bu da mantıksal olarak imkansız olduğu için böyle bir düşünceye hiçte gerek yok. İnsanlar profesyonel bir iş değil eğlenebilecekleri izleyince zevk alabilecekleri bir video izlemek istiyor, bazıları bunu profesyonel oyunculardan bazıları noob oyunculardan alıyor yani bu kişiden kişiye değişebilen bir düşünce.​

Prisoners

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
48
Puanlar
0
Yazım hataları giderilmiştir. Amacım burada tasarım yeteneğimi ortaya koymak değil, açıkça bir kanalımın olduğunu tebliğ etmek. Nereden ne öğreneceğimi söylemenize gerek yok, bunca yaşıma gelene kadar bir çok şey öğrenebileceğim platformları açıkça öğrenmiş bulunuyorum.​
Burda gösterdiğin tavrından ötürü diğer alt kısımları okumadım, sonraki yazacağın cevaba ise yanıt vermeyeceğim. Önce karşındaki insana nasıl hitap edeceğini sonrada güzelim "TÜRKÇE" yi öğrenip youtube hayatına devam edebilirsin.

En azından güzel bir dil ile yaklaşmayı bu platformlarda öğretmemişler. Demek ki bu gibi platformlar'da sadece kaba olmayı öğretiyorlar.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Burda gösterdiğin tavrından ötürü diğer alt kısımları okumadım, sonraki yazacağın cevaba ise yanıt vermeyeceğim. Önce karşındaki insana nasıl hitap edeceğini sonrada güzelim "TÜRKÇE" yi öğrenip youtube hayatına devam edebilirsin.

En azından güzel bir dil ile yaklaşmayı bu platformlarda öğretmemişler. Demek ki bu gibi platformlar'da sadece kaba olmayı öğretiyorlar.
Biz öğrendiklerimizi bu platformdan değil hayatın kendisinden öğreniyoruz ilk önce bunu öğrenesin. Biz bize öğretilenleri bize karşı nasıl tavır takınınırsa ona göre şekillendiririz. Ben ilim kimliğimle mesajlarını okurum cevap yazarım, sen ise bir mesajın girişinden mesajı genellersin, unutmayasın kardeş, her şey görünen kadar kötü değildir ve dahi yine unutmayasın her şey cümlelerin manası diziliş veyahut yanlışlarında değil düşüncelerimizde biter. Ne zaman ki sen bunu idrak edersin o vakit ki gelip benim ile bu ilim otağında bilgini alış veriş edersin.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı