İmibiyum; Sen yoksan bir kişi eksiğiz! >『play.imibiyum.com』 <>『1.8 - 1.16.x』 >

TahtaMandal

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
33
Puanlar
445
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucu IP Adresi
play.imibiyum.com
Sunucu Sürümü
1.8 - 1.17
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
SkyBlock
Zorluk Seviyesi
Orta
1606297493212.png

KOPYALANABİLİR SUNUCU İP ADRESİ
PLAY.IMIBIYUM.COM

Imibiyum ilk defa 2016 yılında drceria tarafından ilk kez survival sunucuyla kurulmuş olan bir minecraft sunucusudur fakat bazı sorunlar nedeniyle sunucuyu geçici olarak dondurma kararı almıştık
bu dondurma sürecini 2019 yılının sonunda son verdik ve yolumuza tekrardan başlama kararı aldık
bu süreçte bir çok dostumuzu, oyuncumuzu kaybettik bunun getirdiği psikoloji ve etkileri
inanılmaz derecede büyüktü.
Lakin hiç bir zaman pes etme taraftarı olmadık aklımızın ucundan bile geçirmedik
amacımız ilk olarak eski oyuncularımızı tekrardan sunucumuza kazandırmaktır
sonrasında gelişip sabit +100 oyuncu sayısıyla yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz
şu an için sadece iki oyun modumuz aktif durumda
bunlardan birisi emek skyblock diğeriyse opskyblock sunucusudur
iki sunucu açmamızın nedeni en hızlı şekilde oyuncu sayımızı düzeltmek
varsayalım oyuncu sayımızı düzeltebildik. Peki sonraki hedefimiz nedir?
Sonraki hedefimiz 100 oyuncu sayımızdan sonra birkaç oyun modu daha eklemek istiyoruz
sıradaki hedefimiz 200 oyuncu sayısı olacaktır lakin bunlardan kat ve kat daha önemli olan hedefimiz sunucumuzda oynayan oyuncularımızı elde tutma isteğidir temel amacımız budur.

Metnimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

minecraft skyblock server
minecraft skyblock sunucusu
minecraft skyblock
skyblock sunucusu
skyblock server

Son düzenleme:

Lendry

Yay Yok, İskelet Yok
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
240
Puanlar
835
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucunuz genel olarak güzel fakat haritanız açısından aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Yanlış hatırlamıyorsam umarım başarılı olursunuz <3

-Bora Berkay-

Reaper Project || 2020!
Reaper Project
Premium
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
310
Puanlar
4.690
Zümrüt
0
Minecraft

Sensei ''C''

Düşünmek, yazma sanatının ilk adımıdır.
Reaven Team
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
603
Puanlar
4.185
Yer
Adana
Zümrüt
5
Minecraft
Haritalar çok güzel, sistemleri beğendim ancak tasarım daha iyi olabilirdi. Önemli şeyleri güzel yapmışsınız şimdi kaldı önemsiz şeyler. Bunların başından gelebileceğinize inanıyorum.

TahtaMandal

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
33
Puanlar
445
Zümrüt
0
Minecraft
Haritalar çok güzel, sistemleri beğendim ancak tasarım daha iyi olabilirdi. Önemli şeyleri güzel yapmışsınız şimdi kaldı önemsiz şeyler. Bunların başından gelebileceğinize inanıyorum.
Güzel değerlendirmeniz için teşekkürlerimi sunarım. Su an da sunucumuzun önemli işlerini yapıyoruz sonuçta konu tasarımı oyuncuların sunucuda ki oyununu etkilemiyor(lag, crash vb gibi) lakin dediğiniz gibi her şeyi zamanla halledeceğiz şimdilik önemli işlere önem verdik ve vermekteyiz.

Claures

Amirim?
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
448
Puanlar
4.540
Zümrüt
0
Minecraft
Spawn haritanız, adını belirtmek istemediğim yabancı bir sunucudan alıntı. Artık onlar da başka yerden mi aldılar bilmiyorum ama bu söylediğim sunucu baya bilinen bir sunucu. (1k online alıyor diye biliyorum) muhtemelen kendileri yapmışlar veya yaptırmışlardır. Kendinize özgün bir spawn bulmanızı öneririm. Sistemler bazıları dışında klasik. Başarılar.

TahtaMandal

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
33
Puanlar
445
Zümrüt
0
Minecraft
Spawn haritanız, adını belirtmek istemediğim yabancı bir sunucudan alıntı. Artık onlar da başka yerden mi aldılar bilmiyorum ama bu söylediğim sunucu baya bilinen bir sunucu. (1k online alıyor diye biliyorum) muhtemelen kendileri yapmışlar veya yaptırmışlardır. Kendinize özgün bir spawn bulmanızı öneririm. Sistemler bazıları dışında klasik. Başarılar.
Spawn haritamız değiştirildi şu an ki gördüğünüz harita alıntı değildir.

Atlas

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
465
Puanlar
725
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Minecraft
Gerçekten güzel bir sunucu gibi gözüküyor boş bir vaktimde girip görmeyi düşünüyorum ayrıca konu tasarımınızda pek hoşmuş.

200.gif

Aish

Bu okyanus derin.
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
107
Puanlar
1.395
Zümrüt
0
Minecraft
Haritalar ve sistemler hoşuma gitti bu yolda başarılar dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı