Sol Reklam

Tasarım İlk konu tasarımı denemem:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hypuin

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Hypuin#2793

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Bursa
Minecraft
Hypuin
sunucuad.png
yetkili.png
survival.png
sistem.png
gorseller.png
İlk denememdi elimden bu geldi. İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum!

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
İlk olarak girişte yazıyı uzun tutmak yerine kısa bir hakkında kısmı be görselden istifade edersen daha hoş olur.

Yazı boyutları bir-birleri ile uyuşmuyor bu konuda biraz çalışman gerek ayrıca renklerinde de.

Kadro kısmı güzel fakat kullandığın gölgelendirme kaba duruyor opak'lık kısmında çalış ve kafa yerinde 3B (3 boyutlu) yandan çekilmiş rig'ler oluyor bunları kullana bilirsin ayrıca isimler için kullandığınız kutularda değişiklik yapabilirsiniz.

Son olarak fontlarda kullandığın linear geçişleri çok kullanması tavsiye etmem iyi durmuyor
Kullandığın zaman ise bir tondan o tonun koyu veya açık renklerine geçiş yaparsa daha hoş gözükür.

1637360440121.png

-> Örnek

3B Rigler |
mc-heads.net/body/eratonos/right

Son olarak başarılar dilerim, kolay gele.

corrsy

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
17
Puanlar
345
Minecraft
CrazySansar
İlk konu tasarımına göre bence güzel fakat 1. sayfada bildiğin blog yazmışsın ? Kısa ve açıklayıcı bir paragraf ekleyip birkaç bilgi yazsan daha iyi olurdu.

Hypuin

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Hypuin#2793

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Bursa
Minecraft
Hypuin
İlk konu tasarımına göre bence güzel fakat 1. sayfada bildiğin blog yazmışsın ? Kısa ve açıklayıcı bir paragraf ekleyip birkaç bilgi yazsan daha iyi olurdu.
eleştirinizi dikkate alıp düzeltmeye çalışağım teşekkürler:)

Hypuin

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Hypuin#2793

Elmaslar
15
Puanlar
2.070
Yer
Bursa
Minecraft
Hypuin
İlk olarak girişte yazıyı uzun tutmak yerine kısa bir hakkında kısmı be görselden istifade edersen daha hoş olur.

Yazı boyutları bir-birleri ile uyuşmuyor bu konuda biraz çalışman gerek ayrıca renklerinde de.

Kadro kısmı güzel fakat kullandığın gölgelendirme kaba duruyor opak'lık kısmında çalış ve kafa yerinde 3B (3 boyutlu) yandan çekilmiş rig'ler oluyor bunları kullana bilirsin ayrıca isimler için kullandığınız kutularda değişiklik yapabilirsiniz.

Son olarak fontlarda kullandığın linear geçişleri çok kullanması tavsiye etmem iyi durmuyor
Kullandığın zaman ise bir tondan o tonun koyu veya açık renklerine geçiş yaparsa daha hoş gözükür.

Eki Görüntüle 191227

-> Örnek

3B Rigler |
mc-heads.net/body/eratonos/right

Son olarak başarılar dilerim, kolay gele.
Teşekkürler.
Eleştirinizi göz önünde bulundurup kendimi geliştirmeye çalışacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı