Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım İlk Banner tasarımım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
xn2yR.png

İlk denememdir kullanmış oldugunuz fontlar varsa belirtirmisiniz.​

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
kullandığın fotoğraflar ve fontun güzel değil açıkçası ilk tasarımınmış başka tasarımlara bakıp esinlen öyle başlar herkes sonra özgünlüğe geçebilirsin. İnternete design fonts gibi anahtar kelimeler yazarsan güzel fontlarda bulabilirsin. Başarılar!

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR
xn2yR.png

İlk denememdir kullanmış oldugunuz fontlar varsa belirtirmisiniz.​
Öncelikle bu yaptığınız işi ilk tasarım diye acemiliğe vermek yanlış olur. Bende ilk banner tasarımını yaptım ve açıkçası bakarak herşeyi iyi yapabiliyoruz. Bu bence uğraşılmak istenmeyen basit bir tasarım olmuş. Hitabım kötüyse şimdiden özür dilerim fakat baka baka çok çok daha iyisini yapabilirsin. İlk yaptığım banneri buraya koydum daha iyi anlarsınız.
Features.png

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Öncelikle bu yaptığınız işi ilk tasarım diye acemiliğe vermek yanlış olur. Bende ilk banner tasarımını yaptım ve açıkçası bakarak herşeyi iyi yapabiliyoruz. Bu bence uğraşılmak istenmeyen basit bir tasarım olmuş. Hitabım kötüyse şimdiden özür dilerim fakat baka baka çok çok daha iyisini yapabilirsin. İlk yaptığım banneri buraya koydum daha iyi anlarsınız.
Eki Görüntüle 153756
Deneme yapmıştım normalde pek bilğim yoktu ama simdi merak sardım bu yuzden ön deneme yaptım font arıyorum mc hitap eden.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
kullandığın fotoğraflar ve fontun güzel değil açıkçası ilk tasarımınmış başka tasarımlara bakıp esinlen öyle başlar herkes sonra özgünlüğe geçebilirsin. İnternete design fonts gibi anahtar kelimeler yazarsan güzel fontlarda bulabilirsin. Başarılar!
fontlardan pek anlamıyorum bu yuzden öneri bekliyorum.

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
Eki Görüntüle 153756
Kesinlikle katılıyorum. Zaten en önemlisi heves ve çaba göstermek. İlk çalışmanıza göre idare eder. Bence kendinizi geliştirebilirsiniz, bu yolda devam edin :)

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
678
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Poppins fontları güzel öneririm ve daha iyi rigler bulabilirsin

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
İnsanın göz zevkine hitap etmiyor. Daha da gelişmelisin, rigler üstten yandan bastırılmış (wide putin). @EvilSlayer güzelce açıklamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı