Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme İki Telefon Üretim Devi Türkiyede Üretime Başlayacaklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
1608579895685.png

Oppo ve Samsung Şirletlerinden Şok Karar
Türkiyede Fabrika Açılıyor!
Sektöre yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre hem Samsung hem de OPPO, Türkiye'de akıllı telefon üretecek. Samsung, Türkiye'de montaj ağırlıklı bir çalışma yürütecek olsa da OPPO, bazı modellerini tamamen Türkiye'de üretmeyi planlıyor. Bloomberg HT’nin sektöre yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre dünyanın en popüler akıllı telefon üreticilerinden ikisi olan Samsung ve OPPO, Türkiye’de üretime başlamaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili resmi açıklamalar henüz yapılmadığından detaylar bilinmiyor olsa da söz konusu yatırımların hem ihracat hem de yerel tüketiciyi sevindireceği öngörülüyor.

1608580206066.png

Aktarılanlara göre OPPO, Türkiye’deki üretim hamlesine 50 milyon dolarlık bir yatırım ile başlayacak. Şirket, bazı modellerini tamamen Türkiye’de üretmeyi planlıyor ki bu modellerde Avrupa başta olmak üzere yurt dışına da ihraç edilecek. Türkiye akıllı telefon pazarının en popüler markalarından Samsung ise Türkiye’deki üretimine daha küçük bir yatırım ile başlamayı planlıyor. Buna göre Samsung’un Türkiye’deki üretimini ilk başta bir alt yüklenici üstlenecek. Ayrıca Samsung’un üretim faaliyetleri montaj ağırlıklı olacak.

Son düzenleme:

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Genelde firmalar fabrika açmaz, fabrika açmak riskli bir iştir ki o ülkenin ekonomisi hassazsa çoğu firma bunu istemez
Bir firma türkiyede fabrika açmak istediğinde dolar bozdurup o ülkenin para birimini alır, eğer dolar o ülkede artarsa parası zarara girmiş olur
Eğer diğer firmalara güven veren bir politikamız olursa, ülkeye sıcak para girer, fabrikalar açıldığı icin iş imkanı sağlanır
nerden baksan iyidir yani

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Genelde firmalar fabrika açmaz, fabrika açmak riskli bir iştir ki o ülkenin ekonomisi hassazsa çoğu firma bunu istemez
Bir firma türkiyede fabrika açmak istediğinde dolar bozdurup o ülkenin para birimini alır, eğer dolar o ülkede artarsa parası zarara girmiş olur
Eğer diğer firmalara güven veren bir politikamız olursa, ülkeye sıcak para girer, fabrikalar açıldığı icin iş imkanı sağlanır
nerden baksan iyidir yani
Katılıyorum ve şimdi bizim bahsettiğimiz firmalar fasa fiso firmalar değil. Samsung ve Oppo.

MythNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

EmircanBey#1009

Elmaslar
1
Puanlar
170
Ülkemiz adına güzel bir haber girecek ek girecek döviz miktarını tahmin etmesi zor, umarım Türkiye'de üretilen cihazlarda vergi indirimine gidilir bu marka telefonlarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı