Sol Reklam
Sağ Reklam

İconovaTR Bugun Saat 14:00 da açıldı -- +25 De Alım Var Warp Ormanda Yerini Kap 1. Ol

Roki

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Gelisen Survival Sunucu
Tanıtım konusuna
Hepiniz
Hos geldiniz, sefa getirdiniz...
BEKLENEN SUNUCU AKTIF!
Özellikleri kısaca sıralayayım;
#- IP; iconovaTR.nitrado.net -#
#- 6 GB RAM -#
#- Sürüm; 1.7+ - 1.8+ -#
#- Skype; dranklorge_13 -#
NOT: Tabda titlemanager plugini olduğu için slot listesi hatalı görünebilir, sunucudan çıkıp girerseniz düzelir...
Daha detaylı anlatmak isterdim ama sunucunun açılmasına az bi' süre kaldı, lütfen sunucuya girip daha detaylı bilgi alın!
vY87bO.png

İconovaTÜRKİYE tanıtım konusuna hepiniz hoşgeldiniz! Bizler 16 - 17 yaşlarında olan birer bireyleriz. Sizlere daha kaliteli bir oyun keyfi verebilmek için elimizden gelen'in en iyisini yapmaya çalışıyor, yapıyoruz... Sunucumuz şuanlık BETA sürecinde oldugu için her şey tam yerine oturmadı, kusurlarımızı hoş görün lütfen. "Başkalarının kusurlarını örtmeyi marifet edin kendine, işte o zaman kusursuz olursun." -Mevlana. Sunucumuz'a yavaş yavaş yeni özellikler ekleniyor. Sadece sizlerden biraz "Zaman" istiyoruz. İyi oyunlar!
NYgJpN.png

İletişim Bilgilerimiz;
TarikMG (Kurucu)
Skype adresi: dranklorge_13

Z2QRZ0.png

VIP üyelik alarak sunucumuza destek çıkabilirsiniz, biz VIP üyelik'ten elde ettiğimiz belli miktar ödeme'yi sunucumuza yatırıyoruz ki sunucumuzun makinesi'ni güçlendirelim. VIP üyelik almak istiyen arkadaşlarımız olursa ki eğer dranklorge_13 skypesini eklemeleri yeterli olucaktır.

RE9R0G.png

Spawn;

Orman;

Not: Sunucuda ki sistemleri buraya dökmeye gerek duymadım, merak eden varsa buyursun...

İconovaTR.nitrado.net

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq
map bana çalıntı geldi icemc mapine benziyor :/

Roki

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq

kova88

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Unknown host falan diye bir hata alıyorum orjinal minecraft ve premium hesabım var ama server'a bağlantı yok?

trkhcgl

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı