Sol Reklam
Sağ Reklam

IceNW Reborn - Emek Skyblock - Çok Farklı Bir Tecrübe Sunuyoruz! - Fragman | Kapalı Beta Alımları Başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FlorisSa

Örümcek Hoşt!

Discord:

Kayra#3280

Elmaslar
261
Puanlar
14.030
Minecraft
Ifestus
Merhabalar, bu video sadece bir fragmandır. Tam olarak bir tanıtım videosu değildir, kapalı beta bitiminde daha özenli ve güzel bir tanıtım videosu yayınlanacaktır.

logo.png

Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Siz de sunucuya yardımda bulunmak isterseniz kapalı betaya başvurabilirsiniz. NOT: Kapalı beta sadece sunucuyu geliştirmek içindir. Kapalı beta bitiminde tüm sunucu sıfırlanacaktır, kapalı betanın amacı sunucudaki açıkları ve sistemlerdeki tutarsızlıkları bulmaktır. Teşekkürler.

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Merhabalar, bu video sadece bir fragmandır. Tam olarak bir tanıtım videosu değildir, kapalı beta bitiminde daha özenli ve güzel bir tanıtım videosu yayınlanacaktır.

Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Siz de sunucuya yardımda bulunmak isterseniz kapalı betaya başvurabilirsiniz. NOT: Kapalı beta sadece sunucuyu geliştirmek içindir. Kapalı beta bitiminde tüm sunucu sıfırlanacaktır, kapalı betanın amacı sunucudaki açıkları ve sistemlerdeki tutarsızlıkları bulmaktır. Teşekkürler.

SFX çok güzel ama VFX direk yok. Sadece modeller göze vurulmuş, biz mcmodelsten model aldık havası var bunun yerine kendinize özel sistemlerden ufak spoilerlar gösterseydiniz çok tatlı olurdu. Umarım sunucunuzu klasik balıkçı gibi sistemlerle açmazsınız. Türkiye için ortalamanın biraz üstünde bir şey olmuş. Bol şanslar, başarılar dilerim.

FlorisSa

Örümcek Hoşt!

Discord:

Kayra#3280

Elmaslar
261
Puanlar
14.030
Minecraft
Ifestus
SFX çok güzel ama VFX direk yok. Sadece modeller göze vurulmuş, biz mcmodelsten model aldık havası var bunun yerine kendinize özel sistemlerden ufak spoilerlar gösterseydiniz çok tatlı olurdu. Umarım sunucunuzu klasik balıkçı gibi sistemlerle açmazsınız. Türkiye için ortalamanın biraz üstünde bir şey olmuş. Bol şanslar, başarılar dilerim.
Şu an için sadece ufak bir fragman olsun istedik, sistemleri direkt olarak paylaşmak istediğim bir şey değil. Üstüne üstlük "Aşşırı yeni sistemler ile geliyoruz" gibi bir şeyin çok da iyi olmadığını düşünüyorum. Klasik olan şeylerin üstüne ekledik, yarım yamalak değil mükemmel bir şekilde sunmaya çalıştık. Umarım açıldığı zaman deneme şansınız olur ve beğenirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı