Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Ice Network » Profesyonel Mimari Ekibi Aranıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Acatay
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi
  • Görüntüleme 838
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Merhabalar değerli forum üyeleri, belki duymuşsunuzdur ice network açılıyor. Ve ice network için mimari ekip arıyoruz. Fakat başlıktada belirttiğim üzere "profesyonel" ekip arıyoruz, katılmak isteyenler iletişim adreslerimiz:
Skype adresimiz: live:kadirylmzz55
Discord adresimiz: Acatay / Kadir Yılmaz#0698​

Son düzenleyen: Moderatör:
ben katılmak istiyorum

profesyonel mimar ekiplerinin hepsi para ile calısmaktadır
ya parayı gözden cıkarıp profesynel harita yaptırcaksınız yada elinizden geldigi kadar kendiniz yapcaksınız
fakat sakın hazır harita kullanmayın!

Eğer ki ücretli builder arıyorsanız. Kendimi tavsiye ederim. :) Bu konu hakkında mc-tr de birkaç konu açtım. Zaten bu işin satışını da yapıyorum. Ücretli harita almak isterseniz sizi özele beklerim.

Ücretsiz olarak size yardım edebilirim[DOUBLEPOST=1515771828,1515771811][/DOUBLEPOST]Ücretsiz olarak size yardım edebilirim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı