Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
yeni_logo.png

Hytale Beta Kaydı Nasıl Yapılır?
Çok kısa sürüyor!

Selam millet! Hatırlarsanız dün Hytale hakkında bir tanıtım konusu açmıştık. Topluluğumuz Hytale'yi oldukça sevdi ve ilk alınan tepkiler hoşumuza gitti. Biz de bu sebepten Discord sunucumuzda ve forumumuzda Hytale için özel kanal / kategoriler oluşturmuş bulunuyoruz. Minecraft'a benzemesiyle dikkat çeken ve bir Minecraft sunucusu olan Hypixel'in oyunu olmasıyla hepimizi şaşırtan Hytale'in çıkış tarihi net değil bildiğiniz üzere. Ancak Hytale'ın Beta'sına katılma şansımız bulunuyor. Biz de bu konuda "Hytale Beta Kaydı Nasıl Yapılır?" bunu göstereceğiz. O zaman başlayalım!

1. Adım: HYTALE.COM'a girin. Siteye girdiğinizde şu şekilde bir bölüme erişeceksiniz.
1544952923296.png

2. Adım: Sağ üstteki BETA SIGN-UP (BETA KAYDI) tuşuna tıklayın.
Opera Anlık Görüntü_2018-12-16_124303_hytale.com.png

3. Adım: Karşınıza çıkan sayfada e-posta adresinizi yazın, kutucuğa tik atın ve SIGN-UP (KAYDOL) tuşuna tıklayın.
Opera Anlık Görüntü_2018-12-16_125115_hytale.com.png

İşte bu kadar kolay ve basit! Artık Hytale'e olan ilginizi gösterdiniz ve Beta için kayıt oldunuz. Şu anlık Beta için verilen bilgi kısıtlı. Hytale ekibi, Beta için düşündüklerini web sitelerinde ve sosyal medya adreslerinde açıklayacaklarını belirttiler. Biz tüm gelişmeleri forumumuzda size aktaracağız. Şimdilik konumuz burada bitiyor, esen kalın! Hytale hakkında daha fazla bilgi için buraya, resmi web sitesine gitmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Teşekkür ederim. Oyunu beta kayıt nasıl yapacağımı bilmiyordum. Umarım oyun beklediğim gibidir :D​

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

DVRK

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
35
Puanlar
0
Bilmeyenler -ben de dahil- için çok faydalı bir paylaşım, teşekkürler!

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Oyun çıksın sunucu açacam hemen :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı