Sol Reklam

Hytale Kılıçlar

Hytale

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Kanada/Quebec
Minecraft
Hytale
KILIÇLAR

Hytale'de bildiğiniz üzere savaş sistemi çok fazla merak edilen detaylardan biri. Oyunda ilerledikçe güçlü silah ve teçhizat yapmak için çeşitli zanaat malzemeleri ve deney parçaları bulabiliyorsunuz.

Ayrıca Minecraft'ın aksine sadece yapımında kullanılan malzemeye göre değil de gücüne veya özelliklerine göre tasarımı değişebilen kılıçlar görüyoruz. Özelliklerine göre yaygın, epik, nadir ve efsanevi olarak ayrılan kılıçlara aynı zamanda çeşitli büyüler eklenebiliyor.

screenshot-1227.png

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi kılıçlar saplarına, ana malzemesine veya boyutuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

screenshot-1227.png

Ek olarak oyuncular ile yaratıkların savaş aletleri arasında da çeşitli farklar var.

screenshot-1227.png

Sol bölümde bulunan kılıçlar çalışma masasını kullanarak üretebileceğimiz kılıç türlerinin yalnızca küçük bir kısmı. Aynı zamanda bu resimden anlaşılacağı üzere bir demir kılıç üretmek için 1 adet demir parçasına, 1 adet tahta çubuğa ve 2 adet hafif deri parçasına ihtiyacımız var.

screenshot-1227.png

Resmin sol üst kısmında aletin adını, sağ üst köşesinde özelliklerine göre seviyesini, sol orta bölümde vuruş başına hasarı ve parantez içerisinde saniyede verebileceği maksimum hasar yazıyor. Sağ orta bölüme baktığımızda kılıcın vuruş hızını ve bir altında ise kılıcın dayanıklık gücünü görüyoruz. Sol altta ise aletin vücudun hangi bölümünde kullanıldığı yazmakta.

screenshot-1227.png

Bu resimde ise büyülenmiş ve geliştirilmiş bir kılıcı görüyoruz. Görüleceği üzere hasar seviyesi yüksek ve diğer kılıca göre daha hızlı vuruş yapabiliyor. Aynı zamanda dayanıklılık seviyesi de daha yüksek. Kılıcın özelliği ise saldırılan karakteri belirli şansa bağlı olarak yakabilmesi.

screenshot-1227.png

Örse ait bir geliştirme menüsü de yukarıdaki resimde bizimle paylaşılmış. Sağ alt bölümde bulunan kilit simgesinin bulunduğu alana kılıcı geliştirmek için daha özel bir ürün yerleştirileceği aşikar. Sanırım oyuncunun başarımlarına veya seviyesine göre kullanılabiliyor.

screenshot-1227.png
screenshot-1227.png

Bazı kılıçların üzerinde çeşitli gravür baskıları bulunuyor.

RaWA1I.gif

Kılıç efektlerinin çok hoş olduğundan da bahsedebiliriz tabii.

4CCxSR.png

:chopper:
Siz de kılıçlar hakkında ki görüşlerinizi veya atladığım bir şey varsa konuya mesaj göndererek belirtebilirsiniz.
Görüşlerinizi merakla bekliyorum!

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Yine hytale için güzel bir konu hemen okumaya başlıyorum. Umarım bu tür konulara devam edersiniz ve tutar konularınız. İyi forumlar dilerim hemen okumaya başlıyorum...

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
hytale çok değişik herhalde kaliteli bilgisayar ister.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

güzel oyun

LiveCraftAdmin

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Kaan#3211

Elmaslar
1
Puanlar
1.990
Minecraft
Sheawn
oyun ne zaman çıkacak acaba ?

Hytale

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Kanada/Quebec
Minecraft
Hytale
oyun ne zaman çıkacak acaba ?
Tam sürümünün yaz aylarına doğru çıkacağını tahmin etmekle beraber beta sürümünün büyük olasılıkla mart/nisan aylarında oyuncuların erişimine açılacağını söyleyebiliriz.

hytale çok değişik herhalde kaliteli bilgisayar ister.
Hytale ekibi oyun performansının arttırılması için çalışmalarına devam ediyor.
Sistem gereksinimlerinin yakında paylaşılacağını düşünmekle beraber bizce çok üst düzey bir bilgisayar gerekmeyecektir. Oyunu oynayacak kitlenin büyük çoğunluğunun Minecraft'tan geleceğini de hesaba katarsak bu detayı kesinlikle atlamamışlardır.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel rehber olmuş. Oyunun çıktığı günü heyacanla bekliyoruz <3

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
Güzel bir konu olmuş, teşekkürler.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Betasına kayıt oldum fakat ne zaman haber gelir yahu

Hytale

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Kanada/Quebec
Minecraft
Hytale
Betasına kayıt oldum fakat ne zaman haber gelir yahu
Beta kaydının onaylandığı manasına gelmese de kendilerine ulaştığına dair bir mail gönderildi herkese. Şimdilik merakla betaya giriş yapacağımız günü bekliyoruz, umarız beta için kayıt yaptıran herkesin kaydı onaylanır da bir an önce oyunu tanıma fırsatı buluruz. :melek:

Gizemli

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
GizemliYT
Güzel bir konu olmuş, emeğine sağlık.

TheFlaxed01

Play.TriaNetwork.Tk

Discord:

TheFlaxed#1433

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
TheFlaxed
Güzel Konu Olmuş Eline Sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı