Sol Reklam

Rehber Hytale Hayvan Ve Yaratıkları İle Tanışın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

blog_cover_5c79a19a36e672001743d58a_zone1wildlife_header.jpg

Hytale Hayvan Ve Yaratıkları İle Tanışın!
Selamlar MC TR üyeleri, bugün sizlerle Hytale oyununun Hayvan ve Yaratıklarını inceleyeceğiz.

Ayılar
Hytale oyunun çıkmasıyla birlikte oyuna Ayılar dahil olacak. Aşağıda olan resimden bu Ayıların resmini aşağıdan görebilirsiniz. Oyun içerisinde bu canlı karakterlere karşın saldırgan olduğu söyleniyor. Ayılara karşı oyun içerisinde gerçekten çok dikkatli davranmamız gerekli. Yoksa başımıza bela olabilirler.

5c79a18636e672001743d584_bear.jpg

Hytale oyunun blog sitesinde Ayıları kışkırtmadığımız sürece bizlere saldırmayacağını belirtmiş. Bununla birlikte Ayılara yaklaşmadığınız sürece sizlere saldırmayacaktır. Ayıların etrafında dolanırsanız sizlere saldırır.

5c79a18736e672001743d586_bear_sleeping.jpg

Ayılar bu oyunda oyumayı çok sever. Eğer ayılar oyun içerisinde yaralanırsa kendisini iyileştirebileceği gizemli bir yer arar. Ayrıca peşinde olan kişiden kaçmaya çalışır. Kaçtığı zaman kendisini gizemli bir vadinin birisinde iyileştirecektir. Bu oyun içerisinde eğer uyuyan bir ayı gördüyseniz ayıyı uyandırmak hiç iyi bir fikir değildir.

Kurbağalar
Oyun yapımcıları Kurbağaların oyun karakterine kesinlikle saldırmayacağını belirtmiş. Kurbağaların oyun içerisinde dost canlısı olduğunu belirtmişler. Kurbağaların Orbis dünyasında yaşamlarını sürdükleri belirtilmiş.

thumb_5_0.png

Ördekler
Oyun içerisinde ördekler su içerek su ihtiyacını karşılayabiliyormuş. Hytale geliştiricileri Ördek ve diğer canlıların oyun içerisinde birbirilerinin yüzlerine bakarak iletişim yapacakları bir sistem geliştirdiğini belirtmiş.

thumb_5_0.png

Kuşlar
Oyun içerisinde farklı, farklı gizemli kuş türleri bulunmaktadır. Büyük ihtimal bizlerde sizin gibi oyun çıkacağı zaman bu gizemli kuşları sizlerle birlikte keşfedeceğiz. Bu arada resim içerisinde bir çok dikkat çeken gizli detaylar var. Fark ettiniz mi? Sol alt kısımda bir taş parçasına benzeyen bir şey var. Ama diğer bir yandan baktığımızda Kaplumbağaya benzemiyorlar mı? Sanki bu Kapluğumbalar kamufle olmuşlar. Yorumlar bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum. Sağ tarafta ise Mantar bitkileri ve çiçekler bulunuyor. Değişik, değişik ağaç modelleri resim içerisinde bariz şekilde belli oluyor. Düşüncelerinizi yorum kısmında bekliyorum.

thumb_5_0.png

Geyikler
Aşağı kısımda gördüğünüz Geyikler tam bir aile sürüsü olarak geziyor. Oyun içerisinde Geyikler tarikat halinde gezerse şaşırmanıza gerek yok. Söylentilere göre sadece Geyikler değil diğer canlılar tarikat halinde gezebilir. Tarzında söylentiler var. Geyiklerin çim ile beslendiğini bariz bir şekilde görebiliyoruz.

5c79a18736e672001743d585_deer.jpg

Sıçanlar
Aşağıda gördüğünüz Sıçanlar mağaraların karanlık kesimlerinde gezdiği tahmin ediliyor. Sıçanların oyunda sizlere saldırma ihtimali olduğunu düşünüyoruz. Çünkü Sıçanların gözlerinin içi dost canlısı gibi gözükmüyor.

thumb_5_0.png

Yarasalar
Aşağıda gördüğünüz Yarasalar madenlerin karanlık ve tenha alanlarında yaşıyorlar. Resimde oyun içerisinde nasıl madenler olduğunu görmemize yardımcı oluyor. Sol, en üst ve sağ orta kısımlarda değişik maden tarzlarının olduğu dikkatinizi çekti mi? Madenlere özel yapılmış bitkiler olduğunu rahatça görebiliyoruz.

5c79a79e36e672001743d58f_bats.jpg

Asil Güvercinler
Oyun içerisinde bu sevimli Güvercinlerin evcileştirilebileceği hakkında çeşit, çeşit söylentiler var.

5c79a1dd36e672001743d58c_pigeon.jpg

Örümcek
Aşağıda gördüğünüz bu yaratık aynı Minecraft oyununda olduğu gibi örümcekler sizlere düşman olacaktır. Bu örümcekler ağaçlara, binalara ve düşünebildiğiniz bütün yapılara tırmanabilmektedir. Oyunun bizlere sunduğu canlıların şu anlık sonuna geldik. Benim düşüncülerime göre daha nice canlılar var. Bence oyun bize canlıların hepsini göstermek istimiyor. İleride oyunun bütün canlılarına tanık olacağımızı düşünüyorum.

thumb_5_0.png

Hytale Oyun Tanıtımı
Aşağıdan oyunun resmi oyun içi tanıtımını rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Çok güzel olmuş Büyüdüğünde yazar olursun İnşallah

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Oyunun bu verilen görsellere benziyeceğini düşünmüyorum fakat güzel konu.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunun bu verilen görsellere benziyeceğini düşünmüyorum fakat güzel konu.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Size katılıyorum. Resimler çok iddialı ancak oyun çıktığında her şeyi anlayacağız.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı