Sol Reklam

HyperSouls | Faction | Beta 0.3'e Geçildi | 1.8 - 1.15 |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HyperSouls

Play.HyperSouls.Net

Discord:

Xenoan#8943

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
Xenoan07
hyper.png

Biz sadece bedenlerimizle değil her daim, her şekilde biriz.

Beta 0.3 Geçiş Videosu

nF98Wx.jpg

spawn1.png

spawn2.png

lapis.png

rutbe.png

arena.png

hammadde.png

edit.png

pvpmaden.png

balikci.png

1v1.png

boss1.png

boss2.png

Sunucu Kadromuz

xenoan07.png

Kullanıcı Adı: Xenoan07
Görevi: Sunucu eklentileri ve sunucunun idaresi
Yetkisi: Kurucu

ayemnatokey.png

Kullanıcı Adı: Ayemnatokey
Görevi: Sunucu sitesi, discord hesabı ve sunucunun idaresi
Yetkisi: Sunucu Sahibi

MertBhey.png

Kullanıcı Adı: MertBhey
Görevi: Sunucu eklentileri
Yetkisi: Pluginer

Wors.png

Kullanıcı Adı: Wors
Görevi: Sunucu yapıları, sunucudaki diğer mimarların idaresi
Yetkisi: BaşMimar

Beta Süreci

Sunucumuzda hala eksikler olduğunu hissettiğimiz ve sunucumuzu sizlerle birlikte geliştirmek istediğimiz için sunucuyu beta olarak açtık. Sunucuyu istediğimiz seviyenin üzerine çıkarabildiğimiz zaman sunucu tamamen açılacaktır. Beta sürecinde sunucuyu geliştirmekte yardımcı olan oyunculara beta bitiminde sürpriz ödüller dağıtılacaktır.

Güncellemeler

/warp balıkçı
/warp 1v1
/warp boss

/warp pvpmaden
/tık
/yardım
Hata ve bug fixlemeleri
Kit dengelemeleri
Yeni orman
Yeni kasalar
Otomatik giriş sistemi /otogiriş

Beta 0.4 ile eklenmesi beklenenler
Yeni event yerleri

Yeni lapis bölgesi
Yeni spawn
Yeni minigameler

Özel craftingler

hypergif.gif

IP: Play.HyperSouls.Net
Website: Www.HyperSouls.Net

Sunucu Sürümü: 1.8.x - 1.15.x

Not: Sunucuya gelen yenilikleri sitemizdeki "Güncellemeler" bölümünden takip edebilirsiniz!

Son düzenleme:

darkintegral

.
Elmaslar
24
Puanlar
0
Öncelikle BETA 2.0 yanlış bir tabir çünkü BETA 0.x.x gibi sürümleri kapsar. Sürüm 1.x olduğunda isr tam sürüme geçilmiş olur.
1-konu tasarımına yorum yapmıyorum
2-Sistemler hakkında biraz daha bilg verebilirdiniz
3-Mapler güzel duruyor.

Ares△

Ben kötü değilim, sen iyi olmamı haketmemişsindir.

Discord:

Ares#0003

Elmaslar
46
Puanlar
4.075
Minecraft
serAres
Sistemler artık her faction da bulunan sistemler konu tasarımı zaten hazır mapler hoş, başarılar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Her ne kadar özgün sistemsel açıdan başarılı bir sunucunuz olsa da sunucu konu tasarımlarınızı kendinize has yapabilirdiniz ki sunucu haritalarını oldukça sevdim. Aynı zamanda da bu bazı sistemleri de ilk defa gördüm ki tek sorununuzun konu tasarımı olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim :)

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Konu tasarımı ve sistemler gelişmeli onun dışında haritalar hoş, başarılar dilerim.

HyperSouls

Play.HyperSouls.Net

Discord:

Xenoan#8943

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
Xenoan07
Öncelikle BETA 2.0 yanlış bir tabir çünkü BETA 0.x.x gibi sürümleri kapsar. Sürüm 1.x olduğunda isr tam sürüme geçilmiş olur.
1-konu tasarımına yorum yapmıyorum
2-Sistemler hakkında biraz daha bilg verebilirdiniz
3-Mapler güzel duruyor.
Sistemler artık her faction da bulunan sistemler konu tasarımı zaten hazır mapler hoş, başarılar.
Her ne kadar özgün sistemsel açıdan başarılı bir sunucunuz olsa da sunucu konu tasarımlarınızı kendinize has yapabilirdiniz ki sunucu haritalarını oldukça sevdim. Aynı zamanda da bu bazı sistemleri de ilk defa gördüm ki tek sorununuzun konu tasarımı olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim :)
Konu tasarımı ve sistemler gelişmeli onun dışında haritalar hoş, başarılar dilerim.

Öncelikle değerli yorumlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Forumda daha cevaplama hakkım yeni açılması nedeniyle biraz geç cevap verebiliyorum yorumlarınıza bu yüzden de özürlerimi sunarım. Genel olarak birbirine yakın eleştiriler yazdığınızdan dolayı tek mesajda toplamayı uygun buldum.

1- Konu tasarımımızın (en azından ilk posterin) kendimize has olmadığının farkındayız ve bunu düzeltmeye çalışacağız, malesef kadromuzda tasarımdan anlayan birisi olmadığından şuanlık bunu kullanmak zorunda kaldık yalnız olabildiğince hızlı bir şekilde değiştirmeye çalışacağız.

2- Sistemsel olarak şuanlık çok bir yenilik sunmasak da sunucumuza gelecek ilerdeki güncellemeler ile değişik sistemlerde uygulamak istiyoruz. Şuanda da yeni eklentiler üzerinde çalışmaktayız.

3- Haritaların beğenilmesine sevindik. Mimar ekibimiz genişletip daha da iyilerini yapmaya çalışacağız.

Tekrar vaktinizi ayırdığınız ve yorum yaptığınız için teşekkür ederim.

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

SUNUCU BETA 0.3'E GEÇİRİLDİ. BETA 0.3 GEÇİŞ VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ.

SUNUCUYA YENİ GÜNCELLEMELER EKLENDİ.

BETA 0.4 İÇİN TAKİPTE KALIN.

Son düzenleme:

mhakanki

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
66
Puanlar
13.430
Yer
Mersin
Minecraft
mhakanki
açıkcası sistemleriniz hiç de oyuncuya hitap etmememktedir. mapden tutun içeriğe benim hiç hoşuma gitmedi. çalışmayan baya bir warpınız da var. bilginiz olsun

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Sistemlerin yazdığı bir kısıma teknik özellikleri yazmanız kötü olmuş.
Haritalar klasik ve tatlı
başarılar :)​

HyperSouls

Play.HyperSouls.Net

Discord:

Xenoan#8943

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
Xenoan07
açıkcası sistemleriniz hiç de oyuncuya hitap etmememktedir. mapden tutun içeriğe benim hiç hoşuma gitmedi. çalışmayan baya bir warpınız da var. bilginiz olsun
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederek başlayayım lakin 1-2 demek istediğim var:
1- Sunucumuzdaki sistemleri kendi kafamıza göre değil oyuncuların istekleri doğrultusunda geliştirmeye çalışıyoruz. Sunucumuzdaki sistemler genel olarak oyuncuların "Şunu ekleseniz çok güzel olur" demeleri üzerine geliştirilmektedir. Ki şuanda konuda yazan sistemler 1 ay önce sunucuda mevcut olan sistemlerken şuan çok daha fazlası bulunmaktadır.

2- Genel olarak sunucumuza yorum yapan insanların en beğendiği kısım olan haritalarımızı sizin beğenmemiş olmanız bana biraz tuhaf gelse de zevk meselesi demek istiyorum. Yine de haritalarımızı sürekli güncelleyip yenilemeye çalışıyoruz, sunucu açıldığından beri 2 haritamız değişirken şuan 2-3 tanesi daha yenilenmektedir.

3- Çalışmayan warpınız vardırdan kastınızı anlamadım. Çünkü sunucumuzda genel olarak 3 kapalı warp vardı, birisi PvPMaden, birisi Takım Savaşları ve sonuncusu ise Boss warpıydı. PvPMaden'i aktifliğe göre açıyoruz, ondan dolayı kapalı. Boss warpı ise açılalı bayağı bir süre oldu, hatta şuanda yeni haritası yapılıyor. Bir tek takım savaşları kaldı onda da direkt olarak eklentiyi kendim kodladığım için eklentiyi en iyi hale getirdiğimde açmak istiyorum.

Sistemlerin yazdığı bir kısıma teknik özellikleri yazmanız kötü olmuş.
Haritalar klasik ve tatlı
başarılar :)​

Yorumunuz için teşekkürler. Bu konu tasarımı o anda tasarıma ayıracak bütçemiz olmadığından kullandığımız hazır bir tasarımdı o yüzden böyle oldu, lakin şuanda yeni bir konu tasarımı yaptırıyoruz ve en kısa zamanda güncelleyeceğim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı