Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZeyNN

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ZeyNИ ゲン#6367

Elmaslar
4
Puanlar
815
Minecraft
ZeyNN
laaexb-png.141954

Hakkımızda:
Yaklaşık 1.5 sene önce büyük bir adım atmak için çalışmalarımıza başladık. Unturned oyununda Roleplay sunucusu açarak ilk adımımızı atmış olduk, ve Unturned'da kendimizi Türkiyenin en iyi Rolplay sunucusu olduğumuzu kanıtladık. 2. adım olarak da Minecraft'da da aynı başarıyı elde etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ama öncelikle, Minecraft sunucumuz için harika bir ekibe ihtiyacımız var. Bizlerle birlikte sizde başarımızı bizlerle birlikte yaşamak istiyorsanız, aramıza katılabilirsiniz.

Bilgi:
1:
Minecraft sunucumuz henüz aktif değildir. Minecraft sunucumuz için çalışmalarımızı local olarak ve VDS üzerinden yapmaktayız. Pluginer & Skripter'lar ile sesli bir şekilde konuşulmaktadır ve sesli bir şekilde çalışılmaktadır. 5 GB ram miktarımız bulunmaktadır.

2: Başvurular için herhangi bir şekilde yaş kısıtlması yoktur. Başvuru yapmak isteyenler, kişisel Discord adresim üzerinden iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Kurallar:
- Lütfen gereksiz yere başvuru yapmayınız.
- Pluginer & Skripter alımları harici başka alım için başvurmayınız.

ZeyNИ ゲン#6367​

Hyena Networks​

Ekler

• Laaexb.png
    Laaexb.png
    255 KB · Görünt.: 208
Son düzenleme:

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Ekibe geliceklere herhangi bir ücret ödemekte misiniz, yoksa ücretsiz mi çalışmaktalar?

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
Merhaba, forum kuralları gereği Sunucu Yetkili Alım konunuzu paylaşabilmek için Sunucu kapasitesi, Sunucu Adı, Sunucu Rami vb. detayları paylaşmanız gerekmektedir, gereken şartlar uygulanmaz ise konunuz 24 saat süre sonrasında arşive taşınacaktır.

ZeyNN

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ZeyNИ ゲン#6367

Elmaslar
4
Puanlar
815
Minecraft
ZeyNN
Dikkatli okumanızı tavsiye ederim. :) VDS üzerinden çalışacağımızı oradan belirttim. Ram miktarını ekliyorum. Sunucu ismimiz orada yazıyor. Kapasitemiz tabiikide sınırsız.

Ek olarak sunucumuz henüz aktif değil, orada da belirttim zaten. VDS ve Local sunucularımız üzerinden sunucu çalışmalarımı sürdüreceğiz. Yani (Sunucumuz henüz aktif değil.) @cansarac

Son düzenleme:

ZeyNN

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ZeyNИ ゲン#6367

Elmaslar
4
Puanlar
815
Minecraft
ZeyNN
Ekibe geliceklere herhangi bir ücret ödemekte misiniz, yoksa ücretsiz mi çalışmaktalar?
O değişiyor şöyle söyleyim iyi bir Pluginer ise veya iyi bir Skripter ise tabiikide bir ücret ödenecek. Ve sunucunun durumuna bağlı tüm Yetkililere farklı projeler ile bir ücret vermek istiyorum. Prim gibi düşünebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı