Rescar52

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Discord
yok
Minecraft
yok
Merhaba Arkadaşlar Bu Konuyu Nereye Acacağımı bilemedim oyüzden buraya açtım kb ben hub sunucusu kurmak istedim fakat trilyonlarca hatyla karşılaştım yok vip veriyorum gidiyor işte itemerl kayboluyor adalevelei hesaplanmıyor falan filan

Free Hub Sunucusu Varsa Elinizde Verebilirseniz Çok Sevinirim (Teşekkürler.)

Ama Bu işler free ile oalcak değil diyen arkadaşlara sesleniyirom hocam en ucuz ne kadar olur acaba ?

Sorularım Bukadar Bekliyorum cevapları biraz tartışalım...

EfeKurbann

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
38
Discord
hyperion#8040
Minecraft
iHyperAnthem
Dostum selam, büyük ihtimal ile bi yerden kaptın bu hayali. Eğer öyle bedava paketle, 30-40tllik vds ile adam akıllı bir sunucu açacağını düşünüyorsan o hayali hemen unut. Bilmiyorsan; öğren. Öğrenemem ben diyorsan; YAPMA.

DwordGG

O Bir İnsan
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
808
Steam
DwordGG
Discord
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
DwordGG#2855 soruların olursa discord dan iletişime geçebilirsin.

Rescar52

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Discord
yok
Minecraft
yok
Dostum selam, büyük ihtimal ile bi yerden kaptın bu hayali. Eğer öyle bedava paketle, 30-40tllik vds ile adam akıllı bir sunucu açacağını düşünüyorsan o hayali hemen unut. Bilmiyorsan; öğren. Öğrenemem ben diyorsan; YAPMA.
Sadece senin cahilliğine veriyorum ve forum kurallarına uyduğm için sakinim 175 tllik windows 10 vds kullanıyorum istersen vds aldığım firmanın ismini atayım sorabilirsin aynı zamanda uygun bir paket istemem seni neden bukadar gerdi birde fiyat almak istediğim belirtiyorum saçma sapan ve bilip bilmeden boş beleş yorumlar yapmayın lütfen ,,,,,,,,, komik
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

DwordGG#2855 soruların olursa discord dan iletişime geçebilirsin.
Kardeşim teşşekkür ederim, yarın iletişime geçsem senin için problem olurmu şuan musait değilimde.

Mert.

GoodtoDream • Provanas
GoodtoDream
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Discord
Mert.#0894
Minecraft
RaxeZx
İletişim: Mert.#0894

DwordGG

O Bir İnsan
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
808
Steam
DwordGG
Discord
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
Sadece senin cahilliğine veriyorum ve forum kurallarına uyduğm için sakinim 175 tllik windows 10 vds kullanıyorum istersen vds aldığım firmanın ismini atayım sorabilirsin aynı zamanda uygun bir paket istemem seni neden bukadar gerdi birde fiyat almak istediğim belirtiyorum saçma sapan ve bilip bilmeden boş beleş yorumlar yapmayın lütfen ,,,,,,,,, komik

Kardeşim teşşekkür ederim, yarın iletişime geçsem senin için problem olurmu şuan musait değilimde.
İstediğin zaman geçebilirisin. :)

ErayAlkan

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Discord
BeefTacos#1151
Minecraft
ErayAlkan

hala istiyorsan ücretsiz bi şekilde paket yapabilirim dostum BeefTacos#1151 yeni gördüm kusura bakma.

DonsuzTurk

java
INCEPTION TEAM
Deneme Moderatör
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
645
Discord
Yusuf#0006
Minecraft