• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

esgeresgerov2005

Fırında Isıttığım İlk Taş
4 Mart 2018
99
8
170
xFearLess#8381
FearLessPvP

Merhaba Mc-Tr Ailesi ben bi hub pl paketi istiyorum icinde cakma lobi , lobi ve surivival games olucak siz isterseniz plugin kimini ellemeyin sadece bungeni lobiye cakma lobiye ve survival gamese baglayin plugin paketini kendim yapicam

Lara

the Black Never Lie
Premium
21
22 Temmuz 2018
418
335
540
Lara #7413
Lara

Son Osmanlı diye bir hub plugin paketi vardı, ona bi bakabilirsin. İçinde bungee ile bağlanmış birkaç tane oyun modu var, lobi ve çakma lobisi de vardı yanlış hatırlamıyorsam, kendine göre düzenleyip kullanırsın.

EmralRG

Birisi mi Spawnlandı?
1 Nisan 2018
5
1
150
EmralRG#3169
EmralRG
EmralRG

Sen şimdi bungeeye bağlamak için ilk önce configden bungee ip & port ayarlaman gerekiyor.
Sonra lobiden sg sunuculara bağlanmak için ya tabeladan sg sunuculara geçiş sağlayacan yada optimal transfer tarzı bir plugin ile sunucular arası geçiş yaptırcan.
Kolay Gelsin...