Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Huawei, Mate 40 Serisinin Tanıtılacağı Tarihi Duyurdu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Huawei, Mate 40 Serisinin Tanıtılacağı Tarihi Duyurdu!

Huawei, Mate 40 Ne Zaman Tanıtılacak?

Çin merkezli teknoloji devlerinden biri olan telefon şirketi Huawie, Mate 40 serisinin tanıtalacağı tarihi duyurdu. Açıklamayı Twitter üzerinden paylaşayan şirket, Huawei Mate 40 serisinin 22 Ekim 2020 tarihinde tanıtılacağını açıkladı.

Bildiğiniz üzere Çin, çok sıkıntılı dönemlerden geçiyor. ABD'ye açtığı fikirsel savaştan zaten bahsetmiştim önceki konularımdan birinde, o yüzden Çin'in neden darda olduğunu açıklama gereksiniminde bulunmuyorum. ABD'nin Çin'e yaptığı ekonomik baskılar sebebiyle Çin elindeki kirin çiplerini kullanarak muhtemel olarak son akıllı telefon serisi olacak olan Huawei Mate 40, 22 Ekim 2020 tarihinde düzenlenen bir etkinlikte saat 15.00'da ilk kez insanlara sunulacak ve tanıtılacaktır.

Ağustos ayında Huawei'nin şirkette yüksek unvana sahip olan yöneticilerinden şu açıklama gelmişti, "15 Eylül’den itibaren Kirin işlemcilerimiz üretilemeyecek. Ayrıca yapay zekalı yongalarımız da üretilemeyecek. Bu bizim için çok büyük bir kayıp" bunu dedikten sonra şirketin çok zor günler geçireceğini görmek aşikar.

huawei-mate-40-pro-fiyati-ve-ozellikleri-sizdirildi-technopat-mobil-1920x1080 (1).jpg

Huawei Mate 40 Serisinde Ne Gibi Özellikler Olacak?​

Huawei Mate 40'ın ekranında yüz tanımayı desteklemek adına çentik bir tasarıma sahip olacağı söyleniliyor, aynı P40 serisinde olduğu gibi 1200 piksel+ çözünürlük ve 90 Hz ekran yenilemesi olacağını düşünüyoruz. Ayrıca bilmeyeniniz yoktur ama ben yine de söyleyeyim, telefon Google servislerinden yoksun olacak.

Huawei Mate 40 ile ilgili bilgilerimiz şu an kısıtlı, fakat takip de kalın 22 Ekim 2020 tarihinde cihazın diğer yeni çıkacak tüm özelliklerini ve fiyat bilgisini tanıtıldığı etkinlikte hep beraber öğreneceğiz.

Evet sayın forum sakinleri, bugünkü konum buraya kadardı. Umarım sizleri biraz da olsa bilgilendirebilmişimdir. Bir dahaki konumda görüşmek üzere, hoşça kalın!

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Genellikle Huawei şirketinin telefonlarını her zaman beğenmişimdir. Bence bu da diğerleri gibi güzel bir telefon olacaktır ;) <3

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Fiyatlar çok pahalı olunca sadece hayali kuruluyor :), bilgilendirme için teşekkürler.

ThanatosUltio

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
97
Puanlar
3.870
Fiyatlar çok pahalı olunca sadece hayali kuruluyor :), bilgilendirme için teşekkürler.
Rica ederim, ayrıca gerçekten haklısınız enfilasyon ile birlikte fiyatlar uçtu gitti.

dynamic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
47
Puanlar
1.925
Malum fiyatlardan dolayı huawei ve xiaomi alternatif alınıcak uygun telefonlardı şimdi onlarda pahalıların yanına geçti napıcaz bilmiyorum :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı