Sol Reklam

Huawei CEO’su ABD’ye meydan okumaya devam ediyor! Trump geri adım attı

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
77629

ABD – Çin ticari savaşının en büyük mağduru olan Huawei için G20 Zirvesi oldukça önemliydi.
ABD Başkanı Donald Trump’ın Japonya’nın Osaka kentindeki G-20 toplantısının ardından müjdeli haberi vererek Huawei konusunda geri adım atması herkesi sevindirdi.

Zira, Huawei’ye ambargo uygulanması Google’dan Intel’e kadar ABD’li şirketler tarafından eleştirilmeye başlanmıştı. Bunun nedeni ise şirketlerin en büyük müşterilerini kaybederek maddi açıdan büyük zarar görmesi.

77630

Donald Trump, Huawei yasağının tamamen ortadan kaldırıldığına dair bir açıklama yapmadı. Yasak yumuşatılırken Huawei CEO’su Ren Zhengfei, The Financial Times’a verdiği röportajda Trump’ın geri adım atmasının şirket üzerinde pek etkisinin olmayacağını belirtiyor.

Zira, Huawei’nin işini doğru bir şekilde yapmaya odaklandığını belirten Huawei CEO’su, başta ABD olmak üzere dışa bağımlılığı minimum seviyeye indirmeyi hedeflediklerini dile getiriyor. ABD’nin ambargo uygulayarak aslında Huawei’ye zarar değil yarar sağladığını, zira şirket çalışanlarının her zamankinden fazla çalışmaya başladığını belirtiyor.
77631

Konuyu özetlemek gerekirse Huawei ekibi ilk başta haliyle zorlanıcak olsa bile kendini garanti altına almaya çalışacak gibi görünüyor.
Micron ve Intel gibi bazı şirketler, kısıtlamaların hafifletilmesinden önce bile bileşenlerini yasal bir boşluktan yararlanarak Huawei’ye satmanın yolunu bulmuştu.

ABD Başkanı yasağı kaldırmadığı için eski haline getirebilir ve ambargoya devam edebilir. Bu nedenle her türlü olasılığı göz önünde bulunduran tarafların, en kötü duruma hazırlandıkları apaçık ortada

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Zamanında hiç münakaşaya girmemeleri gerekirdi ama.. Yapacak birşey yok..

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Zamanında hiç münakaşaya girmemeleri gerekirdi ama.. Yapacak birşey yok..
Böylesi bizim açımızdan iyi oldu telefon fiyatları düşüşe geçiyor Huawei marka telefonlar ve alt marka Honor telefonları sürekli A101,Bim gibi mağazalarda satışa sunuluyor 1000 TL ye satılan telefon 750 TL şu an düşmesi bizim cebimiz açısından iyi olucak şu devirde telefon fiyatları gerçekten çok yüksek bu bahaneyle biraz düşürülürse gerçekten işimizi görücektir

Valiant

It's me!

Discord:

Valiant#5629

Elmaslar
43
Puanlar
6.555
Yer
Plüton
Minecraft
xValiantTR
Kadir Yiğit'in de dediği gibi. Hiç münakaşaya girmemeleri lazımdı ama en azından geri adım attılar.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Kadir Yiğit'in de dediği gibi. Hiç münakaşaya girmemeleri lazımdı ama en azından geri adım attılar.
Yani adamlar bir projeye başladı başlamışken kendini garantiye almak istiyor yarın aynı durumların yaşanmıyacağının bir garantisi yok Huawei satışları düşecek 1 yıl boyunca fiyatları ucuzlayacak ama piyasaya bomba gibi gelicek

KaamiL43

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

KaamiL#6048

Elmaslar
94
Puanlar
4.070
Minecraft
KaamiL43
Yavaş yavaş düşüşe geçecekdir telefon fiyatları umarım yine bir sorun yaşamazlar

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bunu söylemek bana düşmez fakat konunun tamamını alıntı olarak açmışsın.

77840

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı