Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı <|> HqForce <|>

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hqes

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
*-*HqForce *-*

Herkese tekrardan merhaba hqforce skriptimin gelişmiş versiyonu ve videosuyla karşınızdayım.
Efekt ekleme fırsatım olmadı olanları geliştirdim.
4 Efektimiz vardır toplamda
Meditasyonu çıkartmak zorunda kaldım.

-Ejderhanın Laneti
-Saatli Bomba
-Kalkan
-Kodes

Video çekmeyi başardım videoyu yabancı forumda paylaşacağım için ingilizce çektim ama anlarsınız zaten çokta zor birşey değil.

Video

Aklınızda fikir varsa yoruma belirterek verebilirsiniz.
Video çekebilen biri olursa video çekebiliriz.
Beğendiyseniz teşekkür ederim beğenmediyseniz yanlışımı düzeltmeme yardımcı olun lütfen.

Teşekkür ederim iyi günler şimdiden

Son düzenleme:

MavL

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Euthymos
Güzel skript, başarılarınızın devamını dilerim.

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
çok güzel olmuş eline sağlık...

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Ellerine saglık.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Bence gereksiz bir skript.
Başarılar!

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Güzel.
Devamını
bekliyoruz.

Deleted User 63724

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
332
Puanlar
14.730
The Last Air Bender eklentisine benzemiş biraz sanki ;) başarılar.

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Başarılar!

Bazı skript yazarları bunu iş gibi görür benim tahminimce sende öyle. Foruma bakarsan herkesin spawner kelimesi içeren bir konusu var neden herkes tekrar aynı şeyi yapıyor yok adakit yok spawner sadece başına gelişmiş getiriliyor başka hiçbir şeyden ibaret değil. Yazılımı iş olarak değil eğlence olarak görünce benim yaptığım fikir keyiflidir. Her skript işlevsel olmamalı

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
The Last Air Bender eklentisine benzemiş biraz sanki ;) başarılar.

Gibi gibi tek fark o bloklarla yapıyor ben değil inanın video çekebilen biri olsa çok iyi olurdu çünkü böyle hiç güzel durmuyor benim video imkanım yok o yüzden
Şöyle diyim Fotoğraflar asıl etkiyi yaşatmıyor

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
animasyonunu anladığın tek şey kodes :D yukarda flamalar geliyor ve döne döne adamı sarıyor sanırım :D the last air bender a bak birçok özellik ekle birde.

Zaten öyle olcak ama tek olunca bi özellik ekleyemiyor insan
Amatörden profesyonele doğru yapıyorum yavaş yavaş mesela kodes öyle dönmüyor ama iyi fikir miş kapı gibi yaptım aşağı iniyorlar sonra kapılar kapanıyor

Meditasyona rework yapacağım iyiysen yardımcı olabilirsin belki hızlı bitirmek için

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Başarılar!
Tonlarca iş yapıp hiçbirinin gerekliliğini düşünmeyen biri için fazla iddialı bir söz.
Herkese merhabalar şimdi bugün size "Hala üzerinde çalıştığım" Hqforce isimli skripti göstericem video kayıt programı bulamadım o yüzden ekran görüntüsü koydum kusuruma bakmayın yakında çekerim videosunu.
Geçelim nedir bu skript konusu ne ?
Şöyle diyim Hayal gücü geniş insanlara sınır yoktur hayatta bende ona dayanarak özel efekt çalışmaları yaptım 1 tanesini göstermedim çünkü o animasyonlu onun için video çekeceğim
gelelim şimdi neyler var ?

Şuanlık olan Efektler
1- Meditasyon
2- Musibet Kalkanı
3- KODES
4- Saatli Bomba
5- Ejderha Laneti

Ama şuan sadece 2 sini tanıtabileceğim.
Neden diye soracak olursanız sizinde fikirlerinizi almak istiyorum
Ama bi diğerlerinin üzerinden geçeyim.

*-* Meditasyon *-*

Sizin ve dostlarınızın ( 3 radiustaki oyuncular ) sağlığını yavaş yavaş arttırır ama tabikide ne var canım bunda diyeceksiniz efektli bir şekilde olacak.

*-* Saatli Bomba *-*

Tamamen oyuncunun haraket ettirdiği bir bloktur. Yani o bloğa bakıyorsunuz shifte basınca bloğu kontrol altına alıyorsunuz sizle beraber geliyor istediğiniz yerde patlatıyorsunuz.

*-* Ejderha Laneti *-*

Oyuncuya onu lanetleyen bir ender yumurtası fırlatır biraz sonra fotoğraflarda göreceksiniz etrafımda var ama bende olan zarar vermeyen cinsten ama yeteneğimizde adamı öldürene kadar hasara boğuyor.

*-* Kodes *-*

Sevmediğiniz oyuncuları ömür boyu hapise atar. Siz çıkarmadığınız sürece haraket edemez konuşamaz kod yazamaz kimse ona vuramaz o kimseye vuramaz oyundan çıksa bile aynı yere gelir kafasını bile çeviremez. Anlıcağınız eziyet ama yani nasıl desem efektleri hoşuma gitti şimdi bana burda elbet atıp tutan olacak canları sağolsun bunu yapmakta ne var diyenler olacaktır sadece izleyeceğiz .

Resimleri koyayım şöyle

Eki Görüntüle 36639
Eki Görüntüle 36640
Eki Görüntüle 36641
Eki Görüntüle 36642

*-* Kalkan *-*

Kalkanı bynovemden esinlenerek yaptım kalkan siz shifte basılı tutunca önünüze açılır ve shiftten elinizi kaldırıncaya kadar durur. Karşınıza gelen kişileri geri savurur korunma yeteneği verir size karşıdan kimse yaklaşamaz ve böylece vurması zor olur
( ivme alarak yaklaşabilir )
Nereye bakarsanız kalkan oraya gelir yani hep sizi takip eder.

Eki Görüntüle 36643

90 derece dönüyorum çünkü açıları çekmek için

Eki Görüntüle 36644

Buda Yandan görüntüsü

Eki Görüntüle 36645

Valla ben kodlarken sinir krizleri geçirdiğim oldu ama keyif aldım umarım sizde beğenir tamamlamamı beklersiniz. Şimdiden teşekkürler kendinize iyi bakın dostlarım.

Aklınızda fikir varsa yoruma belirterek verebilirsiniz.
Video çekebilen biri olursa video çekebiliriz.
Beğendiyseniz teşekkür ederim beğenmediyseniz yanlışımı düzeltmeme yardımcı olun lütfen.

Teşekkür ederim iyi günler şimdiden
İlerleyen dönemlerde ya da ne zaman istersen eklenti haline getirmekten büyük bir zevk duyacağımı belirtmek isterim :)

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
Tonlarca iş yapıp hiçbirinin gerekliliğini düşünmeyen biri için fazla iddialı bir söz.

İlerleyen dönemlerde ya da ne zaman istersen eklenti haline getirmekten büyük bir zevk duyacağımı belirtmek isterim :)

Eklemeler yapıyorum şuanda onlar bitsin bakarız duruma göre bynovemden esinlendim baya bir de hepsi armor stand ve konum olayları acayip beynimi yordu mesela birini spawnlıyorum kaydediyorum konumunu tak 0.1 metre aşağıda olmuş onu ekle zart zurt her saniye konumu değiştir derken mola verdim 5 yetenek yaptım meditasyonu sileceğim baştan rework getirdim ona sıfırdan kodlucam onu

Hqes

Discord:

Fenish#6646

Elmaslar
19
Puanlar
8.820
kodes en iyisi yukardan flamalar gelsin döne döne adamın etrafını sarsın, dönerken renkde değiştirsin :* dc ekle

Bak bu olabilir şuan buna mola verdim fırın adlı projem üzerinde çalışıyorum meth fırını yapacağım 10 küsür veya daha fazla armor stand spawnlayıp konum olayı var bitiriyor beni rpg veya faction da para kazanmak için kullanılabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı