Sol Reklam
Sağ Reklam

Hosting Önerisi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

berkayatay

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
13
Puanlar
6.270
Elimde bir site var açık kalması gerekli sürekli. Daha önce yaşadığım kesintilerden çok sıkıldım. O yüzden uptime süresinin minimum %99 olması benim için önem arz ediyor. Webmaster arkadaşların da olduğu sitelerden falan sunucu seçeneklerini 3 e kadar indirgedim.

-Güzel Hosting

-İnternet Bilişim

-Veridyen

Sizce bunlardan hangisini seçeyim ? 7/24 destek veren mesai saati doldumu çekip gitmeyen bir şirkette olsa iyi olur.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Bu firmalar, Minecraft sektörüne hizmet veren hosting firmaları değil bildiğim kadarıyla ve fiyatları Minecraft sektöründeki hosting firmalarına göre oldukça pahalı geldi. Ayrıca Minecraft alanında sunucu açacağın için Minecraft saldırılarına özel korumaları olan bir firma tercih etmelisin. Hosting uptime'ı önemli ama senin uptime'ın daha da önemli. Basit bir Minecraft tabanlı bir saldırıdan sunucun çökebilir, isterse firma en iyi DDoS korumasına sahip olsun. Minecraft bazlı bir sorun yaşarsan Minecraft teknik destek ekibine ihtiyaç duyarsın. Saldırıları fixleme konusunda kendine güveniyorsan, herhangi bir destek ekibine ihtiyacın yok ise koruması sağlam, uptime'ı yüksek bir firmayı tercih edebilirsin. Bunu da onun bunun sözüne inanarak yapamazsın. "Şuraya gel buranın koruması sağlam." vs. değil de kendin bizzat ürün satın alıp bir süre gözlem yapmalısın. Bence aydan aya indirgediğin firmaları deneyebilirsin eğer Minecraft desteği ve koruma hizmeti veren bir firma istemiyorsan. Ama bu da oyuncu kaybına yol açabilir taşınma işlemleri sebebiyle.

halilov

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
3.760
Yer
Ankara
verdiğin ücrete göre performans olarak seni üzmeyecek bir hosting şirketi varsa o da güzel hosting olur. Bir kurumsal müşterim var onlar için çalışıyorum şimdiye kadar üzmediler beni ufak bir sorum olsa bile hızlıca çözüm üretip geri dönüş alabiliyorum. En önemli konu da bu zaten..

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
147
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Hocam herkes minecraft sektörü için konuşmuş ancak adam sitem için hosting arıyorum demiş. Ben mi yanlış anladım?

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
Hocam herkes minecraft sektörü için konuşmuş ancak adam sitem için hosting arıyorum demiş. Ben mi yanlış anladım?
Minecraft Forumu olduğu için herkes Minecraft anlamış olabilir.

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
dehost öneririm 1 seneden uzun süredir müşterisiyim herhangi bir problem yaşamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı