Sol Reklam

Çözüldü Hologram da skript veriable gösterme

Berat04004

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Berat02#6167

Elmaslar
44
Puanlar
655
Minecraft
SaDRaZaM02
Merhaba sorunum şu HolographicDisplays ve HolographicExtension pluginleerini kullanıyorum ve hologramda örnek: {skript_coin.%player%} yazıyorum fakat çalışmiyor şimdiden teşekkürler

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Merhaba sorunum şu HolographicDisplays ve HolographicExtension pluginleerini kullanıyorum ve hologramda örnek: {skript_coin.%player%} yazıyorum fakat çalışmiyor şimdiden teşekkürler
Bir değişkenin verisini yazdırmak için değişkeni de player gibi yüzde içine almalısınız. Kısaca metin içerisindeki metninizde bu şekilde görülmesi gerekiyor %{skript_coin.%player%}%

Berat04004

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Berat02#6167

Elmaslar
44
Puanlar
655
Minecraft
SaDRaZaM02
Bir değişkenin verisini yazdırmak için değişkeni de player gibi yüzde içine almalısınız. Kısaca metin içerisindeki metninizde bu şekilde görülmesi gerekiyor %{skript_coin.%player%}%
Yöntem çalışmadı:(

Pocan

¡Ándale! ¡Ándale!

Discord:

Pocan#4406

Elmaslar
178
Puanlar
7.075
Yer
Ev
Minecraft
Pocan
Yukarıdaki arkadaşın değişkeninin çalışması için papiden skript ecloudunu eklemek gerekiyor ama size önerim Skript-placeholder kullanmanız.

Whiskey's

Savaştayım Ölüyom

Discord:

whiskeytr

Elmaslar
209
Puanlar
14.825
Yer
United States
Minecraft
WhiskeyTR

Mixeration

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

mixeration#5118

Elmaslar
3
Puanlar
120
Yer
turkiye
Minecraft
Mixeration
Öncelikle PAPI Skript expansionu indirmeniz gerekir. Uyumlu ve stabil çalışan placeholder api 2.9.2 sürümü size mevcudi bir destek sağlar. Ardından %skript_coin::{player}% ya da %skript_coin.{player}% ya da %skript_coin:{player}% yazarak holograma ekleme işlemini yapabilirsiniz

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı