Sol Reklam
Sağ Reklam

Hikaye etkinliği # Yaşam (sallamadır)

İts_Mata

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Lorenz#7118

Elmaslar
54
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
Lorenz
Merhaba MC-TR sömestr etkinliği üyeleri
Ben furkan konuma böyle sıkıcı bir cümle ile başladığım için kusuruma ve hatalarıma bakmayın ben lise 2.sınıfa giden bir öğrenciyim ve lise 2 ye gelene kadar yaşadığım çok şey var bunlarla başlamak isterim

LGS: LGS benim için sadece bir sınavdı fakat ailem bu meseleyi benim geleceğim olarak adlandırıyodu çalıştım başardım fakat gittiğim lise il dışında olucaktı istanbulun durumu malum üstelik puanım çok da güzel liselere yetmiyordu LGS den 399 aldımı duyunca sevindim fakat Sinop'ta yurtta okumam gerektiği ni öğrendim tamam dedim ama herşey tamam demekle olmadığını anladım. Derslerime odaklanmak istiyodum ama içinde olduğum ortamdaki insanlar tuhaf insanlardı. Ailemden uzak olduğum için psikolojik sorunlar yaşadım sınavlardan düşük aldım sonra yükselttik ama olan olmuştu ailem kızmıştı sonra 2. Dönem geldi herşey yolunda derken bir arkadaş ım çok sorunlu dönemimde bana sigara verdi ve içtim bir tane daha verdi içtim sonra devam etti ama sonra bıraktım sınavlar falan yüksek derken sınavlar bittiği anda eve dönmek için hazırlandım fakat talihsizlik değilmi miyokardit geçirdim ve 2 hafta yoğun bakımda yattım. Tabi ben yoğun bakımda yatarken karneler verilmiş falan filan ve ben takdir alamadığımı öğrendim Almanca hocam beni dersten bırakmış ve belge alamaşım ailem sinirlendi 3 ay tatilin bana zehir gibi geçti ve ilk yılım bitti.

2.yılım başladığında derslerden hiçbir şey anlamamış bir çocuktum sigaraya tekrar başlamış tam bağımlı olmuştum matematik sınavı kimya sınavı düşük belge alamamış ortalaması 68 olan biriydim 15 tatil gelsinde hergün ders çalışan ortalaman azcık yıükselsin diye uğraşıyordum tabi birde sevgilim vardı sınavlarım düşük diye moralim bozuldu oda benim yüzümden diyip çekip gitmişti tabi olanlar sadece bunlar değil 4 ay da toplam 2 bin lira para harcamış ailesine mahcup biriydim bazen kendimi düşünüp ben gerizekalı falnamıyım bu parayı nereye harcadım diye düşünüyorım sonra telefonumun hattını kaybetmem var hattı kaybettim telefonu wifi den yönetiyoruz işte 2 gün sonra okula gidicem telefon var internet yok misali ne biriyle iletişim var tabi can sıkıntısı tekrardan bıraktığım sigaraya tekrar başlamışım sonra zatürre oldum 2 gün 38 derece ateşle okula gidip duruyouz falan filan idare ettik benim hikayem böyleydi daha 11.sınıf bitmedi biterse yazarız

Not: bu hikaye gerçeği anımsatması için gerçek gibi yazışmıştır kesinlikle gerçek değildir
Furkan14456​

Son düzenleme:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı