Sol Reklam
Sağ Reklam

Hesab Hatası

esgeresgerov2005

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
Merhaba Değerli MC-TR ailesi.
Ben minecraft premium hesab satın aldım.
Amma gmail değiştirirken şöyle hata aldım
'Error! Request denied. To get help with changing your e-mail address visit our Support Center. When contacting customer support, make sure that you include your game purchase transaction ID'
Hatanın çözümünü bilen yardım ede bilir mi?

Ekler

• 5.PNG
    5.PNG
    11,8 KB · Görünt.: 51

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Minecraft Destek Merkezin'den iletişime geçerek yardım alabilirsin.

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Çevirisi : Hata! Talep reddedildi. E-posta adresinizi değiştirme konusunda yardım almak için Destek Merkezimizi ziyaret edin. Müşteri desteğiyle iletişim kurarken, oyun satın alma işlem kimliğinizi eklediğinizden emin olun.

Premium tam değişmeyen olabilir.isim ile şifre değişiyorsa yeter eskisi gibi fazla çalınma riski yok. Tabi ben gerçek site dışından aldıysan diye yazdım eğer ki gerçek siteden aldıysan hemen iletişime geç. Kolay Gelsin arkadaşım

esgeresgerov2005

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
Çevirisi : Hata! Talep reddedildi. E-posta adresinizi değiştirme konusunda yardım almak için Destek Merkezimizi ziyaret edin. Müşteri desteğiyle iletişim kurarken, oyun satın alma işlem kimliğinizi eklediğinizden emin olun.

Premium tam değişmeyen olabilir.isim ile şifre değişiyorsa yeter eskisi gibi fazla çalınma riski yok. Tabi ben gerçek site dışından aldıysan diye yazdım eğer ki gerçek siteden aldıysan hemen iletişime geç. Kolay Gelsin arkadaşım
Bi arkadaşdan aldım pre satıyor

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı