Sol Reklam

Proje HeroesFaction | Türkiyede Ve Dünyada İlk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
Merhaba Ben Batuhan
2013'den beri MC Platformundayım Zamanla Devasa Sunucular Açtım.
MineTürk ManuelNetwork CapeTurk vb.. En sonunda bıraktım ve 6 ay önce dönme kararı aldım aylardır üzerinde çalıştığım HeroesFaction gerçek Klan Savaşlarını Barındırıyor peki HeroesFaction Nedir ?

HeroesFaction
4 Adet Özel güç barındıran klan içerir. oyuncu oyuna ilk giriş yaptığında 4 klandan birini seçmeye zorlanır.Peki Bu 4 Klan Nedir
Hız Klanı Güç Klanı Zeka Klanı Fırtına Klanı

Bu klanların kendine has güçleri vardır ileri zamanlarda görselli ve daha detaylı bir şekilde Bahsediceğim.Peki evet klanı seçtik ne için mücadele edeceğiz Lapisten para kazanıp kale levelini klan arkadaşlarınla beraber seviye yükseltip klan kalesine özel silahlarla düşman klanlara daha iyi mücadele edebilceksiniz ay sonunda her klanda oylama olup klanda Lider oylaması yapılır (otomatik) Ve Projenin bitmesine 2 haftadan az bir süre kaldı bitmeden önce sizden oyunu güzelleştirmek için tavsiyeler bekliyorum .
İyi Forumlar

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Java veya skript biliyorsan bu projeni destekliyorum ancak bilmiyorsan tüm ülkede destek verse bu proje hayata gecemez

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Java veya skript biliyorsan bu projeni destekliyorum ancak bilmiyorsan tüm ülkede destek verse bu proje hayata gecemez
@BatuhaNTR 'yı tanıyorum eskiden çok büyük işler yaptı MineTürk gibi orada zaten yetkilidim ve bilmese bile java gibi vs vs bunları Profesyonel bir takıma belirli bir ücret karşılığında yaptırabilir ve bu proje cidden harika bir proje

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
@BatuhaNTR 'yı tanıyorum eskiden çok büyük işler yaptı MineTürk gibi orada zaten yetkilidim ve bilmese bile java gibi vs vs bunları Profesyonel bir takıma belirli bir ücret karşılığında yaptırabilir ve bu proje cidden harika bir proje
Java veya skript bilmeyen bir insan büyük proje diye birşey yapamaz sadece parası vardır
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

eğer bu sistemleri kendi yaptıysa sonuna kadar destek vericem

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Java veya skript bilmeyen bir insan büyük proje diye birşey yapamaz sadece parası vardır

Sadece parası vardır ama para bir yere kadar gider daha sonra parada işe yaramaz MineTürk gibi sunucu çok büyük bir sunucudu ve bana göre Türkiye'nin en iyi Faction Sunucusu MineTürk'du şimdi ve herkesin iyi olduğu yada ilgili olduğu bir alan vardır mesele arkadaş konu tasarım yapar çok iyi yapar yada çok iyi map yapar veya map yapamaz ama çok iyi Java Skript plugin paketi vs vs yapar bu işde böyle herkes bir şeyi yapamaz arkadaş map ve konu tasarımını yapmıştır Bu gibi sistemleride para ile yapmıştır zaten paran yoksa sunucu açmıcaksın ve Bunun gibi Profesyonel ekipler boşa burada değil insanlar bir şeyi yapmayı bilmiyorlarsa onlara yapıyorlar ve buda kötü birşey değil zaten Mesela hiç bir bilgisi olmayan adamın sunucu +70 vs çekiyor adam bu sistemleri yaptırıyor ama oyuncuları sunucuda tutmasını biliyor Önemli olan sistem yaptırmak veya yapmak değil önemli olan o Oyuncuları sunucuda eğlendirmek ve tutmak ne kadar çok iyi sistemler vs vs olsun sunucuda Oyuncuları sunucuda tutmayı bilmiyorsan hiç bir şey yapamazsın ve ben bu projede @BatuhaNTR 'ye çok destek veriyorum.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Güzel proje hayata geçirilirse daha güzel bir proje haline gelir.​

Kitcho_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TiNeRcİ <ΞrAy>#4520

Elmaslar
14
Puanlar
2.020
Minecraft
Kitcho_
Güzel proje inşallah hayata geçer.

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
Öncelikle Merhaba dostum , Java ve skript dilini biliyorum merak etme kimseden yardım almadan bu proje üzerinde 5 aydır çalışıyorum tek eksik MAP bu konu hakkındada ileriki vakitlerde yetenekli birinden yardım alacağım .

Sadece parası vardır ama para bir yere kadar gider daha sonra parada işe yaramaz MineTürk gibi sunucu çok büyük bir sunucudu ve bana göre Türkiye'nin en iyi Faction Sunucusu MineTürk'du şimdi ve herkesin iyi olduğu yada ilgili olduğu bir alan vardır mesele arkadaş konu tasarım yapar çok iyi yapar yada çok iyi map yapar veya map yapamaz ama çok iyi Java Skript plugin paketi vs vs yapar bu işde böyle herkes bir şeyi yapamaz arkadaş map ve konu tasarımını yapmıştır Bu gibi sistemleride para ile yapmıştır zaten paran yoksa sunucu açmıcaksın ve Bunun gibi Profesyonel ekipler boşa burada değil insanlar bir şeyi yapmayı bilmiyorlarsa onlara yapıyorlar ve buda kötü birşey değil zaten Mesela hiç bir bilgisi olmayan adamın sunucu +70 vs çekiyor adam bu sistemleri yaptırıyor ama oyuncuları sunucuda tutmasını biliyor Önemli olan sistem yaptırmak veya yapmak değil önemli olan o Oyuncuları sunucuda eğlendirmek ve tutmak ne kadar çok iyi sistemler vs vs olsun sunucuda Oyuncuları sunucuda tutmayı bilmiyorsan hiç bir şey yapamazsın ve ben bu projede @BatuhaNTR 'ye çok destek veriyorum.
Öncelikle teşekkür ederim . Evet para harcadım 250 TL gibi bir miktar harcadım onlarıda 3 eklentiyi satın almak için proje üzerinde büyük emek var tutucağına inanıyorum dediğim gibi başka birşeye para harcanmadı ne eklentiyi başkasına kodlattım nede başkasına skript yaptırdım en ufak bir kod bile alıntı veya başkasının yapımı değil 1 buçuk haftalık bir süreç içinde Görselli bir şekilde konu açıcağım .

Güzel proje hayata geçirilirse daha güzel bir proje haline gelir.​
Güzel proje inşallah hayata geçer.
Teşekkür ederim Mart Ayında sunucuyu açmayı düşünüyorum sizide beklerim :) .

Sistemleri dediğim gibi 5 aylık süreç içinde bitirebildim kendi yapıtım tamamen bu proje başkasının en ufak bir imzası dahi yok ileriki günlerde ayrıntılı konu açıcağım .

dotNet

RiseRuins

Discord:

dotNet#6640

Elmaslar
58
Puanlar
9.100
Yer
“Zaman çemberinden çık, sevgi çemberine gir”
Minecraft
_dotnet
Konuda ki anlatım'dan tek anladığım RPG Faction. olay 4 klan 4 ayrı spawn ve klanlar arası savaş şeklinde dönüyorsa siz RPG'de ki Class'ları factionlar olarak adlandırmış oluyorsunuz ve bu olay RPG olarak çok kere açıldı çoğu tutmadı kapandı. biraz daha projeyi açabilirseniz "Dünyada ilk" "Türkiye de ilk" gibi kavramları zihnimde belki oturtturabilirim.

ek olarak yükseltme meselesi dediğiniz de de aklıma bir minigames türü geldi onlar da 4 yada 2 ayrı klan kısa sürede kendisini geliştirip kalelerini güçlendirip silahlarını güçlendirip savaş zamanı aralarında savaşıyorlardı. eğer dediğiniz bu türdense minigames'i daha uzun süreli yapıp sunucu yapmış olacaksınız.

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
Konuda ki anlatım'dan tek anladığım RPG Faction. olay 4 klan 4 ayrı spawn ve klanlar arası savaş şeklinde dönüyorsa siz RPG'de ki Class'ları factionlar olarak adlandırmış oluyorsunuz ve bu olay RPG olarak çok kere açıldı çoğu tutmadı kapandı. biraz daha projeyi açabilirseniz "Dünyada ilk" "Türkiye de ilk" gibi kavramları zihnimde belki oturtturabilirim.
Konu Tamamen RPG ile alakasız Oyuncu sunucuya ilk giriş yaptığında 4 Klandan birini seçiyor . Klan başı bir adet lapis arsası veriliyor bu lapis arsasından lapis COİN (para) kazanıp bunları /kalesistem yazıp kaleye savunma silahları , saldırı silahları ve Kale Seviyesi artmasını sağlıyor Kale Seviyesi her 5 levelde bir Ek bir Lapis Arsası sağlıyor . Klan Basmak için örneğin Zeka Klanı güç klanını basıcaksa
/güçklanıbaskın yazıp güç klanının önüne spawn oluyorlar özel güçleri ile klan kalesine zarar verebiliyorlar 1.seviye güç kalesi 1250 canı vardır zeka klanının bir özelliği Kaleden gelen bir saldırıyı önleyip karsı atak yapabiliyorlar . Kalenin canı tamamen bittiğinde O kaleyi ait klan üyelerinin Lapis Coinleri karşı klan üyelerinin hesabına ekleniyor fakat eğer baskın yiyen klan karşı tarafı öldürürse karşı tarafın coini klan üyelerine geçiyor ve o baskın içinde ölen bir daha canlanamıyor baskın bitene kadar . Oyunun mantığı şu Kalenin seviyesini artır güçlen ya baskın yap geliş yada baskınları önle geliş ileriki konularda daha ayrıntılı olucak .

dotNet

RiseRuins

Discord:

dotNet#6640

Elmaslar
58
Puanlar
9.100
Yer
“Zaman çemberinden çık, sevgi çemberine gir”
Minecraft
_dotnet
Konu Tamamen RPG ile alakasız Oyuncu sunucuya ilk giriş yaptığında 4 Klandan birini seçiyor . Klan başı bir adet lapis arsası veriliyor bu lapis arsasından lapis COİN (para) kazanıp bunları /kalesistem yazıp kaleye savunma silahları , saldırı silahları ve Kale Seviyesi artmasını sağlıyor Kale Seviyesi her 5 levelde bir Ek bir Lapis Arsası sağlıyor . Klan Basmak için örneğin Zeka Klanı güç klanını basıcaksa
/güçklanıbaskın yazıp güç klanının önüne spawn oluyorlar özel güçleri ile klan kalesine zarar verebiliyorlar 1.seviye güç kalesi 1250 canı vardır zeka klanının bir özelliği Kaleden gelen bir saldırıyı önleyip karsı atak yapabiliyorlar . Kalenin canı tamamen bittiğinde O kaleyi ait klan üyelerinin Lapis Coinleri karşı klan üyelerinin hesabına ekleniyor fakat eğer baskın yiyen klan karşı tarafı öldürürse karşı tarafın coini klan üyelerine geçiyor ve o baskın içinde ölen bir daha canlanamıyor baskın bitene kadar . Oyunun mantığı şu Kalenin seviyesini artır güçlen ya baskın yap geliş yada baskınları önle geliş ileriki konularda daha ayrıntılı olucak .
anlıyorum "minigames" daha uygun bir tür bu sunucu için.

Son düzenleme:

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
anlıyorum "minigames" daha uygun bir tür bu sunucu için. factionla pek bir ilgisi yok.
Minigames yapmayı düşündüm fakat bu tür birşey zaten var eggwars bedwars gibi özenti oyun türü gibi dururdu fakat bu şekilde oyun akıcı olucağını düşündüm

kelleci1546

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0

T5N4_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TunaM#3016

Elmaslar
9
Puanlar
0
Bana azıcık Kingdomsu andırdı ama iyi düşünümüşsünüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı