• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Herkes mc-tr'yi nasıl keşfettiğini yazsın

• Konuyu başlatan ThanatosUltio
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.239
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Herkese merhaba MC-TR üyeleri bugün sizlerle birlikte MC-TR'yi nasıl keşfettiğimizi anlatacağız .

Internette dolaşırdım gezinirdim Minecraftla alakalı siteler aradım aradım ardım ardım sonra bir forum buldum o forumun ismini yazınca altta yeni forumlar çıkardı ve böyle keşfetttim mc-tr'yi :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr
Elmaslar
954
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
Ben sunucum plugin paketi ararken bulmuştum. Sonra plugin paketi toplamaya başladım ardından skripte geçtim sonra java sonrada tasarım :D

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Elmaslar
941
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
MC-TR'nin bir muadili daha var. O forumda gezinirken biri buranın reklamı gibi bir şey yaptı. O zaman girdim sunucumu tanıttım :D Hala buradayım.

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
9.320
2014 Yılında sunucumun reklamını yapmak için forumları gezerdim, o sırada MC-TR ile tanıştım.

shad

the temple of the king
Elmaslar
1.443
Puanlar
17.290
Minecraft
Bir forumda gördüm ve her şey o zaman başladı :D

ynsgngrd

well, it's done
Emekli
Firedia
Elmaslar
557
Puanlar
8.775
Minecraft
Plugin Paketi Ararken Buldum. Sonra Sunucuda Problem Yaşamaya Başlayınca Foruma Kaydoldum Yardım İçin. Sonra Bu Hesabıma Geçtim :;p

aLoneX

a.k.a Acyd
Elmaslar
580
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
Editörlüğe merak sardığım anda, forum gezerken MC-TR'de alım olduğunu gördüm; zaten kayıt sürem o kadar fazla değil en fazla 6 ay oldu.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
sözde ortaklarla server açacaktık. burdan cekmıstım paketleri.

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Çok eskiden Faction sunucuları açardım 5-10 kişi oynardık. Sonra sıkılıp bir sürü oyun değiştirdim; Lol, Wolftü, CS:GO, Ets 2, Heroes & General vs. Canım eskileri istedi. Minecraftı kuzenimle 2013'de bulduğumu hatırladım ve üstüne Faction anılarım aklıma geldi. Başlayayım dedim, başladım iyi güzel OpSkyBlock oynuyorum. Sonra baktım eklenti işleri eğlenceli. Tekrar merak saldım. Sonra bakıp örnek alacağım paketler bulmak için forumlara kayıt açtım. O günden beride buraya giriyorum.

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
42
Puanlar
9.020
Minecraftda serverlarda yetkili alımına başvurmak için :D :)

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
363
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
3 ay önce, skripti yeni yeni öğrenmeye başlamıştım. Skript rehberleri ararken bu forumu buldum. İlk başta yazdığım skriptleri paylaşmak için hesap açmıştım, sonrasında diğer alt forumları da görünce burayı iyice sevdim

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar
Elmaslar
1.126
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
Bu soruya nasıl cevap vereceğimi anlatabilecek var mı :)

semmm

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
17
Puanlar
0
arkadaşın sunucu ipsini almak için girmiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı