Sol Reklam

Herhangi bir servera girdiğimde hata veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

needex

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Herhangi bir sunucuya giriyorum, herzaman farklı bir hata vererek atıyor. Heryerden çözümüne baktım ama bulamadım. Hatta belki sırf crack minecraft ta sıkıntı vardır diye orjinal premium aldım ve orjinal launcherdan giriş yaptım fakat yine aynı şey, %appdata%'dan minecraftı sildim, javayı silip tekrar yükledim yani kısacası her yöntemi yaptım fakat hiçbir faydası olmadı. Artık bunun bir çözümünü bulmak istiyorum eskiden arkadaşlan yarı saatte server açıp beraber oynuyorduk fakat artık onuda yapamıyorum..

Tüm sürümlerde, tüm sunucularda aynı hatalar alıyorum.

Latest log isterseniz;
latest.log dosyasını indir - download

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Böyle hatalar alıyorum.
(ssler bana ait, her servera giriş yapmaya çalıştığımda joining world dedikten sonraki hatalar.)

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Bilgisayarınıza format atmayı deneyin. Konuda belirttiğiniz gibi tüm çareleri denemişsiniz. Bilgisayarınıza virüs yazılımı girmiş olabilir, bu yüzden bilgisayarınıza format atmak en doğrusu. (Format atarken, oyunlardaki şifrelerinizi vesai , yedeklemek için USB'ye atınız)

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
İnternetiniz stabil olmayabilir.Vpn kullanın.

Jwezy_

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
FORMAT ATMAK İDEAL BİR ÇÖZÜM

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
.minecraft klasöründeki options.txt dosyasını silmeyi deneyin.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
modeminize reset atmayı deneyin.

needex

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Windows 7 için sistemi sıfırlayacağım, Yerel Disk (D:)'ye bazı programlarımı yedekledim fakat (C:) yi nasıl sıfırlayacağımı bulamadım. Nereden sıfırlayacağım?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Windows 7 için sistemi sıfırlayacağım, Yerel Disk (D:)'ye bazı programlarımı yedekledim fakat (C:) yi nasıl sıfırlayacağımı bulamadım. Nereden sıfırlayacağım?
Format tek çözüm değil vpn kullanmayı veya modem reslemeyi denedinmi

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Dostum özellikle ağ ile uyumlu olmayan antivirüs programları bu tarz hatalara sebep olmaktadır. Sahip olduğun (bilgisayarında bulunan) bütün Antivirüs programlarını kaldır. Daha sonrasında eğer Java 8'in güncel değilse güncelle sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca antivirüslerin kalıntı klasörlerini de kaldırırsan daha sağlıklı olur. Bunların hepsini yaptıktan sonra modemini resetle (yeniden başlat)

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Bilgisayarınızdaki güvenlik duvarını kapatın, tekrar girmeye çalışın. Antivirüs sistemi aktifse deaktif yapın.
Olmaz ise Java'yı ve Minecraft'ı silip (özellikle Minecraftı bütün dosyalarını silerek), yeniden yükleyin. Daha sonrasında güvenlik duvarı kapalı ve antivirüs de aynı şekilde varsa kapalı bir şekilde girmeye çalışın.
Yine olmazsa modeminize restart atın.
Benim yazdığım mesajın aynısını kopyala yapıştır yapmışsın, komiğime gitmedi değil açıkçası dostum.

WinterNovus

Fırında Isıttığım İlk Taş
Premium

Discord:

ByLien#4140

Elmaslar
35
Puanlar
6.720
Yer
Ankara
Minecraft
ByLien
Benim yazdığım mesajın aynısını kopyala yapıştır yapmışsın, komiğime gitmedi değil açıkçası dostum.
Bilerek yapmadım gerçekten, sanırım bilerek yaptığımı düşünerek mesajımı sildiniz, canınız sağolsun sıkıntı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı