Sol Reklam

HeraklesOnline.mctr.pro | HİLE KORUMALI | 1.8.X - 1.12.X | Yeni Haritalar !! | 0 LAG | Her Cumartesi VIP Ödüllü ( O ) ( X )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan
Merhaba öncelikle sunucumuzu bazı belli başlı sebepler dolayısıyla kapatmak zorunda kaldık uzun bi aradan sonra tekrar açmaya karar verdik lütfen sunucumuzu konumuza bakarak yorumlamaya çalışmayınız sizden isteğim oyuna girmeyen kimse sunucu hakkında yorum hakkını kullanmasın

İp: HeraklesOnline.mctr.pro
Sürüm: 1.8.8 - 1.12.X
Slot: Sınırsız
Ram: 8 GB
Düzenli Event Saatlerimiz Mevcuttur Bu Saat ve Günlere Oyun İçerisinden Ulaşabilirsiniz
0RmRLZ.png

Son düzenleme:

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Buidler Ve Konu Tasarımı Güzel Görünüyor Fakat Sistemleri Geliştirebilirsiniz

Byİlke

Gönül Avcısı

Discord:

StrongBoy#3582

Elmaslar
30
Puanlar
6.335
Minecraft
StrongBoy__
Konu Tasarımı Size Özgü Olursa Güzel Olabilirdi ! Başarılar :)

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan
Buidler Ve Konu Tasarımı Güzel Görünüyor Fakat Sistemleri Geliştirebilirsiniz
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim sistemler hakkında önerileriniz var ise gelişmeye açık bir sunucuyuz önerilerinizi alabilirim :)
Tasarımımız değiştirilecektir.

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul
Benden güzel yorum beklemeyin OpFactionlar piyasanın içine etti ve bir de bu Hileli OpFaction lar çıktı sunucunuzun pluginleri ve buildileri ne kadar kaliteli olursa olsun o sunucuda adalet yok ise ve oyun zevki vermiyor ise rezil bir sunucudur iyi günler

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan
Benden güzel yorum beklemeyin OpFactionlar piyasanın içine etti ve bir de bu Hileli OpFaction lar çıktı sunucunuzun pluginleri ve buildileri ne kadar kaliteli olursa olsun o sunucuda adalet yok ise ve oyun zevki vermiyor ise rezil bir sunucudur iyi günler
Hocam bunu size şöyle izah edeyim
1.OpFaction'u oyuncular keyfine göre oynar bu oyuncuların tercihidir.
2.Eğer bana bi koruma söyleyip bu koruma "%100" olarak hile engeller diyosanız hilesiz hale getiririm sunucuyu, hileyi engellemek sandığımız kadar kolay değil

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
Merhaba öncelikle sunucumuzu bazı belli başlı sebepler dolayısıyla kapatmak zorunda kaldık uzun bi aradan sonra tekrar açmaya karar verdik lütfen sunucumuzu konumuza bakarak yorumlamaya çalışmayınız sizden isteğim oyuna girmeyen kimse sunucu hakkında yorum hakkını kullanmasın

İp: HeraklesOnline.rabisu.com
Sürüm: 1.8.8 - 1.12.X
Slot: Sınırsız
Ram: 6 GB
Düzenli Event Saatlerimiz Mevcuttur Bu Saat ve Günlere Oyun İçerisinden Ulaşabilirsiniz

b6n2qG.png

HARİTALARIMIZ BU HAFTASONU DEĞİŞTİRİLECEKTİR TAKİPTE KALIN :)

SPAWN
Eki Görüntüle 48165
EDİT / GÖREV
Eki Görüntüle 48166Eki Görüntüle 48167
ARENA

Eki Görüntüle 48168
GÖREV SİSTEMİ
Eki Görüntüle 48169
Eki Görüntüle 48170
Sistemleriniz klasik her factions sunucusunda olan sistemler geliştirmeniz şart.Haritalara biraz daha güzelleştirilebilir.Başarılar!

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul
Hocam bunu size şöyle izah edeyim
1.OpFaction'u oyuncular keyfine göre oynar bu oyuncuların tercihidir.
2.Eğer bana bi koruma söyleyip bu koruma "%100" olarak hile engeller diyosanız hilesiz hale getiririm sunucuyu, hileyi engellemek sandığımız kadar kolay değil

Ben hile engellemek için Fair Play Minecraft kullanıyorum onun yanı sıra üst kadro da oyuncuları sürekli takip ediyorlar bu da sunucuda %90 koruma sağlıyor

OpFaction mevzsuna gelince şuana kadar gördüğüm bütün opfaction sunucular sürekli kapanıp açılıyor oyuncuların paraları vb tamamen gidiyor bu resmen dolandırıcılıktır ayrıca artık Türkiye de Faction denice herkesin kafasına lapisli opfaction sunucuları geliyor ve bizde bu yüzden youtuber bulamamaya başladık bulduklarımızın çoğu zaten dolandırıcı herneyse kolay gelsin

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan
Sistemleriniz klasik her factions sunucusunda olan sistemler geliştirmeniz şart.Haritalara biraz daha güzelleştirilebilir.Başarılar!
Sunucumuza geldiyseniz bize özel sistemlerin olduğunu anlardınız eğer geldiyseniz demek ki yeteri kadar incelememişsiniz.
Bu arada haritalarımız bu haftasonu yenilenecektir.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben hile engellemek için Fair Play Minecraft kullanıyorum onun yanı sıra üst kadro da oyuncuları sürekli takip ediyorlar bu da sunucuda %90 koruma sağlıyor

OpFaction mevzsuna gelince şuana kadar gördüğüm bütün opfaction sunucular sürekli kapanıp açılıyor oyuncuların paraları vb tamamen gidiyor bu resmen dolandırıcılıktır ayrıca artık Türkiye de Faction denice herkesin kafasına lapisli opfaction sunucuları geliyor ve bizde bu yüzden youtuber bulamamaya başladık bulduklarımızın çoğu zaten dolandırıcı herneyse kolay gelsin
Sunucumda online olduğu müddet kapatmayı düşünmüyorum açıkçası tek kuruş gelirim olmasa bile online olduğu müddet sunucu açık kalacaktır.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

güncel

Son düzenleme:

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
çok güzel map ama çalıntımı sanki bir yerde daha gördüm gibide ?

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan
çok güzel map ama çalıntımı sanki bir yerde daha gördüm gibide ?
Haritalarımız bize ait olup ufak tefek yerlerde alıntı vardır ve haritamız bu hafta içerisinde olucak bakımla birlikte güncellencektir fps düşüren haritamız yerine daha optimize bi harita gelecektir

SkyLifeNW

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Alper#6614

Elmaslar
21
Puanlar
6.270
Yer
İstanbul
Minecraft
alperr
Sistemleri güzel olan haritası yenilenecek olan önü açık bir sunucu başarılar Erhancım.​

Erhan Ertan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ErhanERTC*#8324

Elmaslar
16
Puanlar
13.320
Yer
İstanbul
Minecraft
ErhanErtan

turkmcpenetwork

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Özgür | turkmcpe.net#5616

Elmaslar
46
Puanlar
6.320
Konu tasarımı güzel olmuş. Tebrikler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı