Sol Reklam
Sağ Reklam

Her işte sizce forum da en etkili kişi kim ?

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Arkadaşlar forumda ki başarılı kişileri tanımak istiyorum. Ben de size bir kaç şey sormak istiyorum '' Sizce ? ''

Forumun En İyi SKRİPTER'ı kimdir ? : ''@Kişi''
Forumun En İyi PLUGİNER'i kimdir?:''@Kişi''
Forumun En İyi Sunucu Tanıtımı Yapacak REKLAMCI'sı kimdir?:''@Kişi''
İnsana karşı en etkili tavrı kurabilecek ve etkileyebilecek ağzı en iyi laf yapacak kişi kimdir: ''@Kişi''

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220
İnsana karşı en etkili tavrı kurabilecek ve etkileyebilecek ağzı en iyi laf yapacak kişi kimdir: ''@Kişi''
Ben

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Talep edilen konu bulunamadı.
Selamlar! Dostlarım lafı uzatmadan konuya geçiyorum. EN İyilerini arıyorum. Ne deneyimlisini , Ne az çok bilirimini , Ne Eh iştesini , (v.b) En iyisini ARIYORUM.!
Kuracağım sunucu devir yaratacak bu zamana kadar devir kelimesi ne kadar boş kullanılsa da artık hakkını vericek sunucuyu kuruyoruz. EN IYISI SEN MISIN?
EN IYISI KIM ? , KENDINE GUVENIYOR MUSUN ? , EN IYI SUNUCU KADROSUNDA OLMAK ICIN KENDINI HAZIR HISSEDIYOR MUSUN ?
Bu sunucu yılların emeği olmalı , bu sunucu öyle bir sunucu olmalı ki bu alem de kimsenin ağzından düşmeyecek ve herkes tanıyacak böyle sunucu yapacağız.
EVET SEN ! EVET SEN ! EVET SEN ! EVET SEN ! EN IYISI BENIM DIYORSAN EVET SEN! UNUTMA HİÇ BİR YETKİ KÜÇÜLTÜLMEYECEK HEPSİ ÖNEMLİ DEĞERSİZ GÖRÜLÜP GEÇİLEN REKLAMCI REHBER BİLE EN ETKİN VE EN ÖNEMLİ YETKİ OLACAK!

SKRİPTER ARANIYOR! ( EN İYİSİ )
PLUGİNER ARANIYOR! ( EN İYİSİ )
BUİLDER ARANIYOR! ( EN İYİSİ )
REHBER ARANIYOR! ( EN İYİSİ )
REKLAMCI ARANIYOR! ( EN İYİSİ) Diyorsan en iyisi benim . SKYPE Ekle BOŞ FORUM DOLDURMAKLA UĞRAŞMA. YAPACAĞIN İŞİN EN KÜÇÜK KODUNA HARFİNE KADAR KARŞILIGINI ALACAKSIN. BUNU BİL!

redoerdo

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Discord:

Redoerdo#0001

Elmaslar
212
Puanlar
14.020
Minecraft
Redoerdo
En iyisini arıyorsan en iyisi olmalısın. Umarım aradığını bulursun. İyi forumlar. Fakat konu biraz yanlış yerde sanki.

MelihElkoca

Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı