Sol Reklam
Sağ Reklam

Her Hafta Oyun - 3 keyif verici bağımsız oyun

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
PENUMBRA

Penumbra, Game Jam etkinliğinin bir ürünü.

Penumbra, sürekli genişleyen bir dünya... Sırları bilen çok az kişi var... Sizler için bırakılan notları bulun ve bir bilinmezin içinde kaybolun. Koyu ahşap koruyucuyu ve labirentte yaşayan ruhu rahatsız etmemek için dikkatli olun. Dikkatli ve statejik düşündüğünüz sürece tuzağa düşmeyeceksiniz.

3512471-penumbra example.png

Resimler sadece 10 dakikalık bir demodan alıntı. Bu oyunun içinde gerçekten özel bir şey olduğunu düşünüyorum. Umarım bu kavramı daha da geliştirirler. Youtube'da resmi bir kaynak bulamadım : (

WHERE THE GOATS ARE

Where The Goats
, PC ve Mac için yavaş tempolu, meditatif bir video oyunudur. Çevresindeki dünya dağılırken, yaşam tarzını sürdürmeye, keçilere bakmaya ve peynir yapmaya devam eden Tikvah karakterini yönetiyorsunuz.

3512472-where the goats are.png

Bu oyunda sevdiğim şey müzik ve grafiklerin mükemmel birleşimi, ikisi de gerçekten harika. Elbette çerez tadında bir video oyunu. Ama çok hoşuma gitti : )

PROJECT BLOCKCHAINZ

Project BlockChainZ
, insan türünün hayatta kalmasının size bağlı olduğu, kıyamet sonrası bir dünyada gerçek zamanlı taktikler mekaniği ile karıştırılan bir üçüncü kişi savaş oyunudur. Oyunun asıl amacı, sığınağını zombi ordularına ve akıncıların saldırılarına karşı sabit bir harita üzerinde, birliklerin ve tuzakların yardımıyla takviye gelinceye kadar korumak.

3512477-project blockchainz example.png

Uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum. Bir oyuncu olarak genellikle savaş(silahlı) oyunları oynamayı tercih ederim. Örneğin Gears of Wars'ı oyununu seviyorum ama aynı zamanda strateji ile RPG oyunlarını da seviyorum. Bu oyunun grafiklerinin kaliteli olmadığının farkındayım ancak oyun özellikleri çok fazla potansiyel gösteriyor ve sanırım mekaniği test etmek bir oyun tasarımını ilginç kılan şey.

Bu üç oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Amacım bu seriyi her hafta devam ettirmek.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Oho, gayet güzel oyunlar. Where the Goats Are'ı bir keresinde oynamıştım. Gayet keyif verici ve huzur veren bir oyun. Konu içeriği güzel olmuş!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun zamandır bu tarz oyunlar arıyordum. 2. sırada olan oyunu önceden oynamıştım. Bu arada her zaman olduğu gibi konu kaliteni belli etmişsin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı