Sol Reklam

Her Gün Dışlanmak, Dediklerinizi Kimsenin Umursamaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burakzzers

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

burakmosby

Elmaslar
30
Puanlar
13.525
Yer
github.com
Minecraft
burakmosby
Twitter
burakmosby
3 yıldır aynı şeyi yaşıyorum. 5. sınıftan beri. Şimdi 8. sınıftayım, lise 1'e geçeceğim. Şimdi olaylar nasıl oldu anlatayım. 5. sınıfa geçtikten sonra, pek fazla hatırlamıyorum ama, bende aşırı derece sinirimi kontrol edememe sorunu vardı. İstemsizce hareketler yapıyordum sinirlenince. Neyse, 6-7-8. sınıf derken, ben her gün dışlanmaya başladım. Sırf ben üzülmeyeyim diye, 3-4 kişi beni aralarına alıyorlar. Onlardan Allah razı olsun. Şimdi sınıfın egoistleri, kendilerini birşey sanan egoistler, yok birisi birşey anlatırken "Anlat sen anlat biz yalanı seğverğrizzz" diye kendisini çok havalı sanan tiplerden. Sınıfın yarısı zaten öyle. Mesela, benim İngilizce'm iyi, işleri düşünce "KANKAĞ İNGİLİZCE CEVAPLARINI VERSENEĞĞĞ" diyorlar. Normalde hı bile demezler. Yani kullan-at gibi kullanılıyorum. Farkındayım fakat, fazla da zaten kendimi ezdirmiyorum. Zaten son senem 8. sınıfta, kavga felan da çıkartmak istemiyorum ancak artık sıkıldım. Şurda kaldı 2 Haziran'a 2,5 hafta. Merakla beklediğim sınav değil, şu sınıftan bir kurtulmak. Umarım, lisede de böyle bir şeyle karşılaşmam. Lisede egoist olmam ancak, böyle 6-7 kişilik bir grubun üyesi olmak istiyorum. Mesela birisine bişey söylüyorum (egoist olanlardan işte) tınladıkları yok. Sizinde önerileriniz varsa her zaman dinlerim.

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
8. Sinifta arkadaşlik yoktur.

Lisede gercek arkadaşini , dusmanini , aşkını ve Amip ini bulursun.
Aşk icin cok bekleme ama xd valla elden gidiyo... Bi bakmissin lise 4 1 ay kalmis kiza teklif edememissin..

Arkadaş ortamindada
Olmadiğin biri olma.
Doğal halini bul.

Kimseyi bulamassan kendine denk Solo takılabilirsin. Dersini calisip geleceğe yatirim yaparsin..
Onlar sürünürken sen rahat yasarsin ileride.
12. Siniftayim bu da böyle bi tavsiye olabilir sana.

Birde şu var insanlarla samimi olmana gerek yok , belli bi mesafe koy arada selam verip kişiyi kullan..
He sen egoistmisin fln deme ben o gruptan değilim. Ama tecrube konuşuyor. Samimi olmaktan cok daha iyi.

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi
MinePass

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Sen geleceğini düşün dostum 1 veya 2 kişi arkadaş bul takıl beraber yiyin gezin öğle yemeğinde filan.
Sevgili konusuna gelirsekte sorun etme bulursun büyük ihtimal.
Hayatını yaşa lise de kendine göre birilerini bulursun zaten büyük ihtimal.

Şuan Lise 2'ye gidiyorum.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Aynısını ben de yaşıyordum, takma böyle şeyleri. Biz furkanla her daim arkandayız

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Lise çok farklı birşey ama benzerlikleri var ortaokulla. Mesela kanka kopya versene tarzında sevmediğin insanlar yanaşabilir. Lisede kendini bulucaksın, bide benden sana tavsiye sevmedikleri bişeyi arkadaşın yapma dediği zaman yapmaya devam etme. Ne gibi diye sorsan tiki olabilir veya saçına dokunulmasını sevmiyodur yapma. Kendimden biliyorum vaktinde bende yaptım, banada yapıldı gereksiz boş tartışnalar olabiliyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Lise çok farklı birşey ama benzerlikleri var ortaokulla. Mesela kanka kopya versene tarzında sevmediğin insanlar yanaşabilir. Lisede kendini bulucaksın, bide benden sana tavsiye sevmedikleri bişeyi arkadaşın yapma dediği zaman yapmaya devam etme. Ne gibi diye sorsan tiki olabilir veya saçına dokunulmasını sevmiyodur yapma. Kendimden biliyorum vaktinde bende yaptım, banada yapıldı gereksiz boş tartışnalar olabiliyor.

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
8. Sinifta arkadaşlik yoktur.

Lisede gercek arkadaşini , dusmanini , aşkını ve Amip ini bulursun.
Aşk icin cok bekleme ama xd valla elden gidiyo... Bi bakmissin lise 4 1 ay kalmis kiza teklif edememissin..

Arkadaş ortamindada
Olmadiğin biri olma.
Doğal halini bul.

Kimseyi bulamassan kendine denk Solo takılabilirsin. Dersini calisip geleceğe yatirim yaparsin..
Onlar sürünürken sen rahat yasarsin ileride.
12. Siniftayim bu da böyle bi tavsiye olabilir sana.

Birde şu var insanlarla samimi olmana gerek yok , belli bi mesafe koy arada selam verip kişiyi kullan..
He sen egoistmisin fln deme ben o gruptan değilim. Ama tecrube konuşuyor. Samimi olmaktan cok daha iyi.
Lise bitmesine 1 sene kaldı 3 sene sonra aklım başıma geldi...

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

xoduzy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
thefonos
üzgünüm senin için :(

JakretCenker

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
jakret
Biz Seni Sevioruz Merak Etme Yanındayız MCTR Ailesiyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı