Sol Reklam
Sağ Reklam

Help!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
clear @p[r=6,team=Doktor] 373 8229 1
Arkadaşlar bu komutu bukkit serverimde işe yaramıyor,bu itemi silmiyor.Kendim özel bir iksil oluşturdum,verdiği potion'un zamanını falan ayarladım ancak butona basınca o iksiri silmiyor.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Galiba komut bloğu pek anlamam ama yinede yardım ediyim;
373 8229 arasında : (iki nokta) koyup dene

WoWKoMuT

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
27
Puanlar
0
clear @p[r=6,team=Doktor] 373 8229 1
Arkadaşlar bu komutu bukkit serverimde işe yaramıyor,bu itemi silmiyor.Kendim özel bir iksil oluşturdum,verdiği potion'un zamanını falan ayarladım ancak butona basınca o iksiri silmiyor.
Sanırsam bunu anlatamıcam bukkit serverlarda komutlar başına /minecraft:clear olark yapıcaksınız yoksa çalışmaz!

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Sanırsam bunu anlatamıcam bukkit serverlarda komutlar başına /minecraft:clear olark yapıcaksınız yoksa çalışmaz!
Hayır dostum benim serverda öyle yapmaya gerek yok her türlü çalışıyor mesela bir kılıcı falan silebiliyorum ama o iksir silinmiyor

WoWKoMuT

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
27
Puanlar
0
Hayır dostum benim serverda öyle yapmaya gerek yok her türlü çalışıyor mesela bir kılıcı falan silebiliyorum ama o iksir silinmiyor
Ben yinede başına onu koymanı söyliyim çünkü [] li filen şeylerde hatalar çıkıyor ve ya @ li şeylerde birde potionun kendine özel sonda tagları var örneğin rejnerasyonunun 567 gibi sondaki tagları var.

Emrorem

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
2
Puanlar
3.800
Ben yinede başına onu koymanı söyliyim çünkü [] li filen şeylerde hatalar çıkıyor ve ya @ li şeylerde birde potionun kendine özel sonda tagları var örneğin rejnerasyonunun 567 gibi sondaki tagları var.
Halletmem için buraya bir kod örneği atarsan sevinirim ilgin için sağol dostum![DOUBLEPOST=1508797150,1508797117][/DOUBLEPOST]
Halletmem için buraya bir kod örneği atarsan sevinirim ilgin için sağol dostum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı