Sol Reklam
Sağ Reklam

HeartOfSurvival 1.15 vanilla survival HOSComeBack

MuzafferKanlI

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
850
Minecraft
MuzafferKanlI
Merhaba! Öncelikle ben Muzaffer size survival sunucusumdan bahsetmek istiyorum kusura bakmayın sunucum dedim sunucumuz diyecektim çünkü bu sunucu hepimizin. Önceden açmıştım 5 kişi survival oynamıştık sıktığı için bırakmıştık ama tekrar açıyorum ve yeni arkadaşlar arıyorum şöyle olacak
Ana spawn bölgesi kasabamız. Burada her oyuncuya ait bir ev olacak ilk başlarda kurdugumuz bu ev bizim gelişmelerimize ve kendi basemizi kurmamız yardımcı olacak
Market sistemi pazar gibi birşey kasabadan en az 100-150 blok ilerde kurmayı planladığım bu alanda kendinize ait marketler olacak istediğiniz marketi açabilirsiniz kendinizde neyi fazla görüyorsanız veya ne yapmayı seviyorsanız onun la ilgili kurabilirsiniz
Kasabayı hallettik markette tamam sırada kendi mekanlarımız baselerimizi var işte burada siz devreye giriyorsunuz gökyüzünde yaşamayı mı seviyorsunuz gökyüzüne ada kurun! Veya yeraltında bir Batcave mi? Yada durun sadece bir villa
Size kalmış ama unutmayın burada kendinizi en iyi yapacaksınız sistemlerimiz build leriniz herşey burada
Oyüzden birbirimizden biraz uzaktayız
Aman canım nasıl olsa discord da sesli sohbet var grubumuza katılırsınız olur biter oyunda da nether hub yapıp yollarında bağladıkmı tamam unutmayın burada herkes oyuncu herkes bir birey ve sunucuda söz hakkı eşit eğer katılmak isterseniz dc adınızı yorum yazın! bekliyorum!

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı