Sol Reklam
Sağ Reklam

Hazır Altyapıdan Yapılan Botlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DrHalleyos

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Selamlar dostlar. Bu konuyu açma sebebim bunun etrafımda çok fazla olmasıdır. İnsanlar internette paylaşılan hazır altyapı karşılığı alıp bunlardan bot yapıp Top.gg'de onaylatmaya çalışıyorlar. Daha `cannot find module` hatasını bilmeyen insanlar botunu bir şekilde onaylatıyorlar. İkinci aşamaları ise bedava hosting. Çoğu küçük hostinglere giderek bedava VDS koparmaya çalışırlar. Kimisi ise glitch gibi plartformlarda devam ederler.
Bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ondan sonra çoğu kişi hevesi bittiği için botu kapatıyorlar

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Bence hemen saçma sapan (yani hepsi) "kod paylaşım" sunucularının kapanması gerek. Sonra saçma sapan youtube videolarının da kaldırılması gerek. Anca bu şekilde az da olsa kurtulabiliriz bu tarz toxic insanlardan. Kitlesi iğrençleşti iyice.

DrHalleyos

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Bence hemen saçma sapan (yani hepsi) "kod paylaşım" sunucularının kapanması gerek. Sonra saçma sapan youtube videolarının da kaldırılması gerek. Anca bu şekilde az da olsa kurtulabiliriz bu tarz toxic insanlardan. Kitlesi iğrençleşti iyice.
Evet dediğinize kesinlikle katılıyorum. Zaten internette paylaşılan videoların çoğu ingilizceden türkçeye çevirilen altyapılar

RunHeaven

HiperNW Owner & Bot Developer & Scripter

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven
Evet dediğinize kesinlikle katılıyorum. Zaten internette paylaşılan videoların çoğu ingilizceden türkçeye çevirilen altyapılar
İşte bunda haklısınız.
------------
Konunuzu gördükten sonra küçük bir youtube'de 5 dakika geçirdim.
Kanal koruma, mesaj log yapıp guard diye paylaşmışlar.

Sonra ise
Rol koruma( sadece geri açma ), mesa log yapıp guard v2 diye paylaşmışlar.

Ondan sonra ise
Kanal koruma, rol koruma diye v3 gibisinden paylaşmışlar...

Böyle böyle video + izlenme kasıyorlar.

Küçük yaşta arkadaşlarımız veya yeni başlayanlar bir şeyler öğrenmeye çalışıyor ama yanlış..​

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
İşte bunda haklısınız.
------------
Konunuzu gördükten sonra küçük bir youtube'de 5 dakika geçirdim.
Kanal koruma, mesaj log yapıp guard diye paylaşmışlar.

Sonra ise
Rol koruma( sadece geri açma ), mesa log yapıp guard v2 diye paylaşmışlar.

Ondan sonra ise
Kanal koruma, rol koruma diye v3 gibisinden paylaşmışlar...

Böyle böyle video + izlenme kasıyorlar.

Küçük yaşta arkadaşlarımız veya yeni başlayanlar bir şeyler öğrenmeye çalışıyor ama yanlış..​
keşke öğrenmeye çalışsalar, öğrenmeye çalışsalar kaldırılmasını istemeyiz. bunların alayı beleşe konmak, hazır istiyor. keşke öğrenmek isteseler..

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
keşke öğrenmeye çalışsalar, öğrenmeye çalışsalar kaldırılmasını istemeyiz. bunların alayı beleşe konmak, hazır istiyor. keşke öğrenmek isteseler..
haklısın herkes hazır, beleşe kaçıyor maalesef günlük hayatımızda böyle işliyor keşke emek verilse.

RunHeaven

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven
Haklısınız ama işte keşke...
Ne güzel beleşi varken öğrenmeye mi uğraşacağım? hᵃ​

DrHalleyos

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Evet mesajlarınızda oldukça haklısınız. Konuyu açtıktan sonra kendiminde işe hazır altyapılarla başladığımı hatırladım?‍♂️.
Ama js'Yede ben bundan daha iyisini yaparım diyerek başladım xd

RunHeaven

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven
Evet mesajlarınızda oldukça haklısınız. Konuyu açtıktan sonra kendiminde işe hazır altyapılarla başladığımı hatırladım?‍♂️.
Ama js'Yede ben bundan daha iyisini yaparım diyerek başladım xd
İşte benim gibi başlayan biri daha mutlu oldum..
Ben de lan bu bottan buraya böylemi mesaj atılır deyip başlamıştım..​

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
142
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Hazır bir şey bulunca, üşenip yapmaktan vazgeçiyorlar. En azından bir öğrenme çabaları olsa.​

DrHalleyos

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley

Methman

Discord:

Methman

Elmaslar
8
Puanlar
180
Minecraft
Methman
Bu yorumu haksız buluyorum. Benimde code share sunucum var. Ama dediğin toxic kitle her yerde var. Botlist sunucuları hazır altyapılara dikkat ederek botları test ederler. Ha bu arada son 4-5 ayda bir çok botlist açıldı, olaylardan anlamayan birisi bile botlist açtı. Ben 4 yıldır discordda bot piyasasıyla ilgileniyorum. Altyapı videoları yapan çocuklar, düz discord'da paylaşarak altyapılarını büyük bir kitle edinemeyeceklerini farkettiler, bunlarda youtube üzerinden kazandıkları kitleleri discordlarına çektiler ve daha çok popüler oldular.

DrHalleyos

Discord:

DrHalley#2089

Elmaslar
4
Puanlar
895
Minecraft
0Halley
Bu yorumu haksız buluyorum. Benimde code share sunucum var. Ama dediğin toxic kitle her yerde var. Botlist sunucuları hazır altyapılara dikkat ederek botları test ederler. Ha bu arada son 4-5 ayda bir çok botlist açıldı, olaylardan anlamayan birisi bile botlist açtı. Ben 4 yıldır discordda bot piyasasıyla ilgileniyorum. Altyapı videoları yapan çocuklar, düz discord'da paylaşarak altyapılarını büyük bir kitle edinemeyeceklerini farkettiler, bunlarda youtube üzerinden kazandıkları kitleleri discordlarına çektiler ve daha çok popüler oldular.
Böyle bir yorumu beklemiyordum desem yanlış olur. Artıdan bu youtube'da discord bot eğitim videosu çekenlerin(örn: Anson The Developer) izlenme veya abone sayısı Türkiyede hazır altyapılardaki mesajları Türkçeye çevirenlerden çok daha düşük. Birde bu altyapıyı biz yaptık deyip paylaşıyorlar ama aynı altyapıyı btün kanallar paylaşıyor dfjısoıosfdokssopkdf

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
Türkler, "hazır alt yapı" videosu çekerken yabancılar eğitim videosu çekiyor. Ve hazır alt yapı ile bot yapıp onaylattırdıktan sonra bot yaptım diye seviyorlar... Ama ne yazık ki böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı