Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitim: 19.06.2018
Süre Bitiş: 03.07.2018 Süre Bitiş: 07.07.2018
Süre Bitiş: 08.07.2018 Süre Bitiş: 13.07.2018
Süre Bitiş: 13.07.2018 Süre Bitiş: 16.07.2018

Hayatta kalmanın savaşını ver ! 1.12.2 Survival server Atraksiyon

Cazim

Agaç Yumruklayıcı
7 Mayıs 2018
29
4
20
19
Minecraft
Cazim

atraxiyonn.gif

Hayatta kalabiliyorsan, bileğinin gücüne güveniyorsan sunucuya gelmeyi unutma!

1 Mayıs 2018 tarihinde serverimizi oyunculara açtık,
O günden itibaren daha iyi bir oyun keyfi vermek için tüm ekibimizle beraber uğraşıyoruz.
Sunucunun sahibi ve kurucusu olarak ben Cazim(20) sizlerin oyun içinde sorunlarıyla ekibimle beraber ilgilenmekteyim.
Sunucuyu kurma sebeplerimden biri en üst sürümde en iyi hayatta kalma eğlencesini oyuncuların tatmasıydı.
Hile koruma eklentilerine her ne kadar güvensekte, yetkililerimiz görünmez olarak sunucuda oyuncuların yaptığı işlere bakmaktadır.
Kısaca sunucu ve kendimden bahsettim. Şimdi özelliklere geçelim.

Maddiyat konusunda hiç bir sorunumuz olmadığından; Aldığımız sanal sunucuyu en iyi özellikleri ekleyerek kiraladık.
Peki bu sanal sunucudaki özellikler nedir ?

Yazıyla da anlatmak gerekirse sunucumuzda,
150 Slot (Slot değişkendir, istediğimiz kadar arttırıp azaltabiliriz),
4 CPU
8 GB RAM
Sunucuda uyguladığımız belli başlı kurallar mevcut. Bu kurallara uymadığınız taktirde cezalarla karşılaşabilirsiniz. Bu kurallar şunlardır;

Mimari yapılar, benim için sunucunun fiziksel yapısıdır. Sunucudan çıktığınızda gözünüzde güzel bir görüntünün kalmasını isterim.

Bir canlandırma olması açısından küçük resimleri konuya ekledim. Gelerek tam haritayı gezebilir, oyunun keyfine varabilirsiniz.
Her ne kadar maddiyat konusunda sıkıntımız olmasa da belli bir süre sonra sunucunun devamlılığını sağlamak açısından özel üyelik (VIP) satmamız gerekmektedir. VIP fiyatlarımız ve özellikleri aşağıdaki gibidir,
İninal ile alımlarda 10 liralık bir indirim yapılmaktadır.
Sunucuda kullanılacak belli başlı komutlardan biraz bahsedelim.

1. Sunucuda ki sanal pazar ile kendi eşyanızı satabilir, başkasının sattığı eşyayı alabilirsiniz. Bu nasıl işler ?
    /ah komutunu girerek ulaştığınız pencerede alabileceğiniz eşyalar bulunmaktadır.
    /ah sell {miktar} komutu ile tuttuğunuz eşyayı satabilirsiniz /ah bid {miktar} komutu ile tuttuğunuz eşyayı açık arttırmaya koyabilirsiniz
  2. Menu ile hızlıca menülere ulaşabilir, server hakkında çoğu bilgiye erişebilirsiniz.
  3. Market warpımız olmadığı için daha uygun olacağını düşündüğümüz /market komutuyla çalışan sanal market sistemimiz vardır.
  4. Clan sistemiyle başka oyuncular ile ittifak kurabilir, diğer takımlara karşı savaş başlatabilirsiniz.
    /clan yardım
  5. Sunucuda eğlence olması bakımından evlilik eklentisi yükledik. Sunucu da beni gördüğünüzde (Cazim) söyleyebilir, sizde evlenebilirsiniz.Evlilikle evli sethome u çekebilirsiniz.Direk olarak eşinize ışınlanabilirsiniz.
  6. Günlük saat 18:00 da kutu eventi olup bu kutulardan yüksek seviye zırhlardan, paraya kadar her şey bulunuyor. /warp kutu
  7. Sizler için bir de özel kutular ekledik. Bu kutular ne mi? Bize oy vererek ya da marketten elde ettiğiniz anahtarlar ile birbirinden güzel eşyalar çıkarmanıza olanak sağlayan bu kutulardan 5 adet bulunmaktadır. /warp kasa
  8. Serverimizde /warp orman dan uzaklaştıkca zombilerin levelleri artar ve rastgele özellik kazanırlar işte bir kaçı:
  9. Zombilerin özellikleri:
    1. Fast: Hızlıdır elinden kaçmak gerçekten çok zordur.Endermandan sonra en çok dikkat etmeniz gerekendir.
    2. Strong: Levelinin yanı sıra ekstra olarak gücü vardır.Size vurmamasına dikkat edin.
    3. Tough: Ekstra olarak zırhlıdır.Kesmek isterseniz çok uğraşırsınız.
    4. Sturdy: Vurduğunuz zaman geri savrulmaz.
  10. Tabi bunları kesmenizi kolaylaştırmak için sizlere ekstra olarak yetenek sistemi ekledik.
    1. Bu sistemde ilk yetenek puanınızı 30 levelde alırsınız ve leveliniz sıfırlanır.
    2. Sonrakini almak için ek 3 level gerekmektedir.Örnek:İlk puan 30 level , sonraki puan 33 level, sonraki puan 36 level...
    3. Beğenmediğiniz yeteneğinizi taktiğinize göre altındaki çarpılardan sıfırlayabilirsiniz
    4. TNT ye basarsanız her şeyiniz gider ve hiç bir levelinizi geri almazsınız.Bu ek özellik istemeyen oyuncularımız içindir
Serverimizin özellikleri az çok bunlardır.Hadi siz de bu eğlenceye katılın
IP Adresi: Atraksiyon.batihost.com
Site: Atraksiyon.bati.host

Son düzenleme:

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
4 Aralık 2016
1.228
1.100
2.240
22
İstanbul/Maltepe

Yapılarınız ve konu tasarımınız gerçekten kötü iyileştirme yoluna gitmeniz sizin reklam konunuz için iyi olacaktır.

_Enes

Agaç Yumruklayıcı
31 Aralık 2017
23
11
80

Konu tasarımı ve harita başarılı. Event alanlarına daha fazla önem verilebilir sıradan kalmış. Gücü fazla olan moblar oyuna güzel açıdan etki edebilir fakat konuda resim boyutları kötü göstermiş.
10/8
Başarılar.

Cazim

Agaç Yumruklayıcı
7 Mayıs 2018
29
4
20
19
Minecraft
Cazim

Konu tasarımı ve harita başarılı. Event alanlarına daha fazla önem verilebilir sıradan kalmış. Gücü fazla olan moblar oyuna güzel açıdan etki edebilir fakat konuda resim boyutları kötü göstermiş.
10/8
Başarılar.
Güzel yorumunuz ve önerileriniz için teşekkür ederim.