Sol Reklam

Tanıtım Hayatta Kalma Maceranız Artık Daha Güzel - Minecraft Doku Paketi

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
1643932648275.png

Minecraft "Wood Tweaks" Doku Paketi
Bazen öyle doku paketleri vardır ki, bizi oyuna karşı olan bağımızı daha artırır. Sanırım şimdi tanıtacağım bu doku paketi de onlardan birisi. Genelde arkadaşlarımla takıldığım Minecraft hayatta kalma serüvenimiz de hepimiz yapıları yapmayı seviyoruz. Özellikle konu ev olunca, gerçekten insanın evi gibisi yoktur. "Evim evim güzel evim" deyimini gerçekleştirme zamanı. Bu yüzden sizleri de konuya etiketliyorum çünkü bu doku paketi bize heyecan katacağını düşünüyorum.

Eklenti kovaszos_uborka isimli bir oyuncu tarafından aylarca üzerinde çalışarak yaptığı bir doku paketidir. İsminden de anlaşılacağı üzere tahtaların dokularıyla oynayarak ortaya sadeliğini hiç bozmayan ve mükemmel bir şey ortaya çıkarmış. Bu yüzden kendisi tebrik eder ve teşekkür ederim.

14677375-wood_l.webp

Kovaszos Uborka ve Doku Paketi

Kendisi bu konuda oldukça tecrübeli birisidir. Çünkü Planet Minecraft isimli platformunda profil sayfasını biraz inceledikten sonra kendisinin "Legendary Pixel Painter" isimi bir seviyesi olduğunu rahatlıkla görebilirisiniz. Yaptığı tüm paylaşımlarıysa kendi tanıtım alanında ayrıca olarak paylaşıyor.

Tahta dediğim için sakın küçümsemeyin çünkü bu adam içerisinde bu dokuya sahip olan her bloku düzenlemiş. İşte sizlere bunlardan bir kaçının fotoğraflarını huzurunuza sunacağım, daha fazlası için aşağı konumlanan bağlantı noktalarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

14677374_l.webp
14653433_l.webp
14653439_l.webp
14653434_l.webp
14653484_l.webp

Ayrıca doku paketinde sadece üzerinde oynanmamış kendilerini 3B hale getirmiştir ve söylemeden geçmemem gereken bir diğer konuysa bu doku paketi 1.18.x sürümleri için geçerlidir ve 16x16 Pixel bir çalışmadır. Görsellerde kullanılan Shader'ın ismiyse BSL shader.

Bağlantılar:

Wood Tweaks (Doku Paketi)
@olağanüstü @JustCiva_

CengizTate

No ex no next for me money is the best
Minexa
Emekli
Sunucu Sahibi

Discord:

nkys.dev

Elmaslar
128
Puanlar
2.905
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
CengizTate
Bi kaldırıyormu diye deniyeyim bari :D

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
S

Silinen üye 36023

Ziyaretçi

Gerçekten başlıkta dendiği kadar varmış :D

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı