Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Hayatınıza Renk Katacak 6 Film

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Ayraçb.png

yeni_logo.png

Ayraçb.png

Merhaba, forum ailesi

bugün sizlere severek izlediğim filmleri önereceğim. Hadi başlayalım!

Ayraçb.png

s-ad13a14f51c225febbd673252d9a3f056ab0c66a.jpg

Ayraçb.png

John Wick 1 / 2 / 3

Bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Çok iyi bir kiralık katil olan John Wick bu işleri karısı için tamamıyla bırakıyor lakin karısı ölüyor ve umutsuz bir duruma düşer. Bir gün kapısının önünde yavru bir köpek buluyor ve bu köpek ona umut oluyor sonra ise bir tarikatın liderinin oğlu John Wick'in arabasını çalıyor ve köpeğini öldürüyor. John ise bu duruma karşın onlara ne yapacak? Yakında bu serinin 3. filmi çıkacak, izlemenizi tavsiye ederim.

Ayraçb.png

avengers_thanos_concept.1519935864.jpg

Ayraçb.png

Avengers: İnfinity War

1 çift gizli ajan, yaşayan efsane, dahi, milyoner, hayır sever, zampara, yeşil bir dev, bir tanrı? Bunlar size neyi hatırlattı? Aa doğru Avengers'ı hatırlattı bizlere... Yeni filmi olan Avengers İnfinity War'da listemizde yer almaktadır. Filmde Thanos her şeyin dengede olmasını istiyor fakat bunu yapacak gücü yok ve sonsuzluk taşları arayışına çıkıyor. Avengers serisinin son filmi Avengers: Endgame olarak nisan ayında vizyonda olacak.

Ayraçb.png

Justice-League-Final-Fragmanı-Yayınlandı-1021x580.jpg

Ayraçb.png

Justice League

Wonder Women, Superman, Batman, Flash, Cyborg? Bunları hatırladınız mı? Adalet takımı yine iş başında! Dünya istila ediliyor ve Dünya'nın bu takıma ihtiyacı var. Efsanevi kapışmalar ve gerektiği sıralarda komedi ve dram içeriyor. Bu özelliği sayesinde listemizde bulunmaktadır. Çok iyi bir içeriği olmasada film içi görsel efektler ve kapışmalar ilginizi çekebiliyor.

Ayraçb.png

maxresdefault.jpg

Ayraçb.png

Wonder

Türkçesi mucize anlamına gelen bu film kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasındadır. Gerekse mutluluk gerekse üzüntü içeren bu film bizlere hayat dersi vermektedir. Görünüşün bir önemi olmadığını ve kişiselliğin daha önemli olduğu vurgulayan bu film listemizde yer almaktadır. Arkadaşlığın ve sevginin her şeyin üstesinden gelebileceğini bizlere öğretti. Kesinlikle izlemelisiniz.

Ayraçb.png

16x9_hababam_uyanyor.jpg

Ayraçb.png

Hababam sınıfı

Hep yabancı filmler mi olacak? Rıfat ılgazın kitabından uyarlama olan Milli gururumuz hahabam sınıfı efsane bir filmdir. İzlemenizi tavsiye ederiz. Çoğunlukla komedi olsa bile bazı yerlerinde dram olmazsa olmazdır. Bu film ile ağladık, bu film ile güldük. Yıllar geçse bile hala izleniyor. Unutulmaz bir serüvendir. <3

Ayraçb.png

yakup-yavru-5.jpg

Ayraçb.png

Sağ salim

Sağ salim serisi olmazsa olmazdır. İstemeden adam öldürme olur mu? İşte oluyormuş. En efsane sahneleri ve replikleri bulunduran bu yapım listemizde yer almaktadır. Gerekse bazı yerde ağladık, gerekse güldük ama çoğunluğunda komedi içeren bu film çok güzel bir hikayeye sahip.

Ayraçb.png

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. <3

Ekler

• Ayraçb.png
    Ayraçb.png
    1,1 KB · Görünt.: 27
Son düzenleyen: Moderatör:

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Yine çok güze blr anlatım başarılar. Aralarından sadece Wonder ve John Wick filmlerini izlemedim fakat yakın zamanda John Wick adlı filmi izlemeyi düşünüyorum. Teşekkür bu güzel konu için @Axpekt <3

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Asıl ben teşekkür ederim <3

Yine çok güze blr anlatım başarılar. Aralarından sadece Wonder ve John Wick filmlerini izlemedim fakat yakın zamanda John Wick adlı filmi izlemeyi düşünüyorum. Teşekkür bu güzel konu için @Axpekt <3
<3

MinS_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MinS_#0398

Elmaslar
26
Puanlar
0
John Wick gerçekten efsane bir film herkese tavsiye ederim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel film sıralaması olmuş. Daha çok böyle sıralama gelirse güzel olur. Bazen akşamları izleyecek güzel film bulamıyorum..

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Birçok yazım yanlışı var, bunlara dikkat et. Başarılar.

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Burdaki 4 filmi izledim. John Wick'e başlayacağım. Teşekkür ederim Ahmet bey :D Bu gece bitti 3 seriside.

Revenge

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Месть#3192

Elmaslar
19
Puanlar
6.220
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cuhuriyeti
Minecraft
Mehmett
Önerilerin için çok teşekkürler. Önerilerini izlemeyi düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı