Sol Reklam
Sağ Reklam

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
yeni_logo.png

Merhaba değerli forum üyeleri, bugün sizleri sıkılmaktan kurtaracak 5 film ile karşılıyorum. Belki de bu ilginç filmler sayesinde biraz düşünme fırsatı bularak hayatınızı değiştirme fırsatı bile bulabilirsiniz. Hadi filmlerden biraz söz edelim;

1. Her Çocuk Özeldir

images.jpeg

Harfleri ve sayıları algılama problemi yaşayan Ishaan adlı küçük çocuk, derslerinde ve sınavlarında sınıftaki arkadaşlarından daha düşük bir performans sergilemektedir. Ishaan'ın problemini anlayamayan ailesi, öğretmenleri ve arkadaşları Ishaan'a sürekli kızmaktadır ve babasına sürekli şikayetler gelmektedir. En sonunda babası bu olanlara dayamamaz ve Ishaan'ı yatılı okula gönderir. Bu okuldaki resim öğretmeni tarafından Ishaan'ın problemi fark edilir ve olayların seyri iyi yönde değişmeye başlar.

2. Piyanist

images (1).jpeg

Nazi işgalinin sürmekte olduğu Polonya şehrinde yaşam koşullarının aşırı zorlaştırıldığı bir dönemde, bir şekilde esir kampına zorla götürülmekten kurtulan piyanistin şehirdeki hayatta kalma mücadelesine odaklanır. Yokluklar içinde yaşayan piyanist, diğer halkla birlikte, hor görülmeye, aşağılanmaya, dışlanmaya maruz kaldığı halde mücadele etmeyi elden bırakmamaktadır. Sonunda oradan kurtulan piyanist, şehrin harabelerine sığınacak, beklemediği bir anda gelen yardımla umudunu yeniden kazanıp mücadeleye devam edecektir.

3. Dangal

images (2).jpeg

Güreş sporunda çok başarılı bir babanın, aynı kendisi gibi güreşçi bir oğlu olmasını ve uluslararası alanda bir madalya kazanmasını ister fakat babanın hiç oğlu olmaz. Bunun üzerine baba, kızlarını güreş müsabakalarına katılmak üzere eğitmeye başlar. Kızlarından bir tanesi uluslararası altın bir madalya kazanırken, diğer kızı ise gümüş bir madalya kazanır. Yaşanmış, gerçek bir olaydır.

4. Kara Panter

0x0-1519114907282.jpg

Babası öldükten sonra ana vatanı Wakanda'ya geri dönen Kara Panter, hiçbir ülkenin bilmediği ancak teknolojik açıdan çok gelişmiş Wakanda adlı ülkede kral olmak için hazırlanmaktadır. Fakat ülke içinde iç karışıklıklar ortaya çıkmıştır ve krallık tahtına başkaları da geçmek istemiştir. Ülkesini korumak ve diğer ülkelerle savaşa girmesini önlemek isteyen Kara Panter, Amerikalı CIA ajanının yardımıyla ülkesini kurtarmaya ve düzenini sağlamaya çalışacaktır.

5. Uyanış

images (4).jpeg

Tek başına yaşayan, asosyal, çevresiyle pek uyumu olmayan Malcolm Sayer adlı doktor, iş bulmak üzere bir hastaneye başvurur, hastaneye başka başvuru yapılmadığı için Dr. Sayer'ı işe alırlar. Dr. Sayer, tamamı çok uzun yıllardır tepki vermeyen, hareketsiz, konuşamayan tamamen hayattan kopmuş olan hastaları tedavi etmek ister. Dr. Sayer, hastalık için geliştirilen L-Dopa adlı ilacın kendi hastalarına da derman olabileceğini düşünür ve bir konferansa katılarak katılımcılardan yardım talep eder. İlacı bir hastasının üzerinde dener ve ilk başta işe yaramış olsa bile sonradan yan etkileri çıkmaya başlar.

Bugünlük bu kadar arkadaşlar, diğer konularımda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Hiç birini izlemedim fakat IMDb ileri yüksek filmler

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
1.'cisi hayatıma yeterince renk kattı zaten. :'D

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Bir Marvel filmine yer vermen gayet hoşuma gitti, Yetenekli kalem olarak ilk konum ve ilk olarak beni etkiledin! <3

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Güzel bir konu, zaten Platin Kalem siz olursunuz bu hafta.
Garanti :)

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Aralarından sadece Kara Panter filmini izledim ve oldukça iyiydi. Şu sıralar izleyecek dizi, film arıyordum iyi oldu.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bir numaralı film aşırı komik ve güzel izlenmesini öneririm :D​

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı