Sol Reklam
Sağ Reklam

Hayat Soruları: Ben Kimim?

ByUlas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Sakarya
Minecraft
ByUlas

DDY4L6.png

Ben Kimim?
Ben Ulaş, 16 yaşındayım hayırlısıyla kasımda 17'ye başlayacağım. 3-4 senedir bu minecraft alemindeyim. Bunun rahat 1 senesi pasif geçmiştir. Ben kendimi risk almayı seven biri olarak görüyorum. Yaptığım hiçbir işte başarılı olma ihtimalimi düşünmedim, hep başarısız olursam ne yapacağımı düşündüm.

Bazılarının bildiği üzere geçen hafta Destek Ekibindeydim. Bu hayatta para ile satın alamayacağınız tek şey tecrübedir. Bir çok işte tecrübe kazandım ve bu tecrübeler ile bir yerlere girebiliyor ve gelebiliyorum. Bundan 3 - 4 gün öncesine kadar batıhost firmasının discord sunucusunda sorumluydum. Özel bir nedenden dolayı 2 aydır bulunduğum işimden ayrıldım.

Bir işi yaparken iyi sonuçlara bağlı kalmayın, bu gözlerinizi kapatmak demektir.
Her zaman kötü sonuçları da düşünün, bu kötü sonuçlar ileride sizi bir yerlere taşıyacaklardır.
Bundan 1 yıl öncesinde bilindik bir forum da Yazardım. Şimdi ise yapacak herhangi bir işim yok.
Bildiğiniz hiçbir yere faydası olmayan biri olarak kaldım. Her zaman bir işle uğraşmamız gerekiyor, bir şeyler ile uğraştıkça gelişeceğiz.

Sonuç olarak arkadaşlar ben bir insanım.
İnsanlar yüzerken çok mutlu ve eğleniyor gözükürler, fakat yakından baktığınızda ise aşağıda bir su ve suyun üzerinde durmak için çok hızlı bir çalışma içerisinde bulunduğunu görebilirsiniz. O kol hareketleri ve bacak hareketlerinin eş zamanlı bir uyum içerisinde olması gerektiğini de unutmayın.
Bir çok alanda çalışmak ve tecrübe kazanmak işte bu benim. Umarım tüm insanlar hayallerine ulaşabilir, bana göre en basit düşünülen hayallerden biri olan minecraft da harika bir sunucu sahibi olmak çok fazla oyuncuya ulaşabilmek. Çok güzel bir hayal ve hedef size şunu söyleyeyim her zaman, her iş için motivasyon bulmanız gerekecektir. Bu konudaki motivasyon kaynağınız ise sadece Türkiye de potansiyel 80 milyon oyuncunuz var hiç pes etmeyin, kendinizi geliştirin. Hayaller ulaşmayı gerektirmez hep bir yerde kafanızda bulunabilir, hedefleriniz ise ulaşmanız gereken kesin bir kriterdir bunu sakın unutmayın. Hep çalışın hep bir yerlerde iş bulmaya bakın arada eğlenmeyi de unutmayın elbette hiç birimiz robot değiliz.

Sağlıcakla kalın ve sorumuza cevap vermeyi unutmayın, bir insan kendini tanıdıkça gelişir.
Sadece yorum da yapabilirsiniz elbette sizin kararınıza kalmış.

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Aramıza hoş geldin.
Herkes kendisinden sorumludur.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Aramıza hoş geldin dostum umarım forumumuzda eğlenirsin iyi forumlar!​

ByUlas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Sakarya
Minecraft
ByUlas

alfemofficial

Skripter & Pluginer
Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
ArdaErdem
Ulaş abi ben seni iyi tanıyorum :)
-BaySevici

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı